Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsze i kolejne kroczki w decu- szkatułka z lewendową nutką str.61
Dziękuję..truskawki mniam ...mniam Smile
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
I składam moc urodzinowych życzeń.
Dzięki za tort, choć na diecie jestem, skosztuję Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Dołączam do składających życzenia ;o))
Życzę więcej wiary w swoje umiejętności, bo że je masz żadna z nas nie ma wątpliwości, czas byś w końcu sama w to uwierzyła ;o)))) No i jeszcze 100 lat w decou ;o))
Odpowiedz
jeszcze raz bardzo dziękuję za życzeniaSmile Ja ze swojej strony wierzę, że się spełnią - bo nie może być inaczej jak życzą Najwspanialsze CzarodziejkiSmile Kolejny roczek przede mną - i ma taki cichy plan.....a powiem Wam- przeprowadzić się do swojego domku na niby wsiSmile
Odpowiedz
Zdaje się, że przeprowadzka w toku... To życzę, aby dobrze Ci było na tej nibywsi jak w niebie! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Bardzo Wam dziękujęSmile Przeprowadzka to jedno ale trzeba jeszcze najpotrzebniejsze rzeczy pokupować bo córeczce nie zabiorę przecież dobytkuSmile
Odpowiedz
Reklama
Nowe, wiejskie-sielskie otoczenie dobrze zawsze wpływało na twórczość wszelaką. Więc życzę jej Tobie Smile Pomyśl.........ile przedmiotów będzie trzeba zrobić do nowego lokum, a i sąsiadów chętnych do nabycia Twogo decou przybędzie Cyklop Same plusy widzę!

Swoją drogą.........moja mama właśnie zagląda mi zza pleców na Twoją lawendową herbaciarkę i wśród ochów i achów wszelakich zrozumiałam tylko, że też taką chce Naughty
Odpowiedz
DziękiSmile Myślę, że Twojej Mamie zrobisz o niebo ładniejszą od mojej. A ja się już nie mogę doczekać końca przeprowadzki i tego sielsko-anielskiego natchnieniaSmile
Odpowiedz
Przyszłam odwiedzić ciebie i Twoje pudełeczko pasujące do mojego krzesła.Podoba mi się tak samo jak za pierwszym razem.Smile
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Az mnie zatkało-wchodzę pooglądać Wasze prace a tu mój wątek ktoś wykopał w głębokiego zapomnieniaSmile Ginger dzięki za miłe słowa, ależ mi się miło przy poranku zrobiłoSmileSmile

Dziewczyny kochane, ja na razie skupiam się na oglądaniu Waszych dzieł, ale przeprowadzka już jest na takim etapie, że jestem osadzona w wiejskim klimacie, ogarnęłam ten cały chaos i z początkiem października mam zamiar sprawdzić, czy jeszcze coś pamiętam z decuSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl