Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsze i kolejne kroczki w decu- szkatułka z lewendową nutką str.61
#31
czytam Wasze opinie i serce mi rośnieSmile a ręce wyrywają się do kolejnej serwetki i kombinowania z decu. W moim przypadku chyba nie będzie mowy nigdy o przemyslanych pracach od a do zet- coś mi sie tak wydaje, że to zawsze będzie żywioł...Smile
Odpowiedz
Reklama
#32
Kombinuj kombinuj Big Grin Naprawdę dobrze wyszło, a nawet jeśli coś nie do końca wyszło, to przekułaś to w atut Big Grin Powodzenia i czekamy na następne eksperymenty!
Odpowiedz
#33
nie wiem,jak wyglądała przed, ale teraz wygląda prześlicznie Smile
Odpowiedz
#34
Bardzo udane są te pudełeczka, uzyskałaś naprawdę ciekawy efekt.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#35
Kolejna praca i kolejna butelkaSmile-tym razem niebieskie kwiatki na przekór zimie za oknem.A słoiczek lawendowy do kawy doczekal się towarzystwa i ma teraz do pary deseczkęSmile Oceniajcie bardziej wprawione i te, które tak jak ja zaczynają przygodę z decoupage. Pozdrawiam cieplutko


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#36
Butelka jest bajeczna Heart Prześliczna, motyw, delikatne cieniowanie błękitem, pięknie.
Deseczka też bardzo udana, choć nie tak wyrafinowana jak butelka - wyraźnie wycięty wzór, czyli jak to dziewczyny mówią nie decoupage, tylko wyklejanka Smile Ale ładna, w klimacie, fajne tło, wszystko pasi Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#37
Butelka może być, cieniowania chyba ładne ( zdjęcie nieco mało wyraźne). Deseczka mi bardzo odpowiada i kropkowanie i dobór kolorów, motylek, napis i gałązki lawendy uzupełniają główny motyw. Mam wrażenie, że jest on lekko nadpalony na brzegach?
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#38
Buteleczko, zwiewna ty i wiosenna, czaruj, czaruj, niech nadejdzie.... Smile
a co to za tlo wielce ciekawe na deseczce?
Odpowiedz
#39
już odpowiadamSmile
jomajka12-spostrzegawcza jesteśSmile faktycznie motyw jest lekko przypalany bo go wycięłam zamiast wytargiwać i był dla mnie jakis taki ostry, własnie nie decoupagowy, wiec próbowalam ratować. Motylki-hm... mnie się spodobały jako dodatek do motywu głównego i przy okazji okazało się, że ....mój mąż ma jakąś awersję do tych owadów bo ABSOLUTNIE mu motylki nie spasowałySmile. Deseczka nauczyła mnie tego, ze choć targa się dłużej jednak efekt jest lepszy niż przy wycinaniu-pewnie nie przy każdym wzorze ale często. Cieszę się, że tło na buteleczce się spodobało, bo przez chwilkę miałam mysli, że chyba nigdy nie nauczę się cieniowania. Długa droga przede mną ale w końcu na nauke nigdy nie za późno.
Dominiko-tło....oj wiele by pisać, zmieniane jak nic z 5-6 razy bo ciągle coś mi nie pasowało. W końcu jak juz sobie pociapałam tło to zaczęły mnie nękać własnie takie nakrapiańce stąd ich obecnośc na deseczceSmile
ufffff-ale się rozpisałamSmile
Odpowiedz
#40
A ja mam całą pakę właśnie takiej lawendy hehe możemy zrobić wymiankęSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl