Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konturówka
Wprawdzie ja mam lewe ręce do konturówki, więc się mądrzyć nie będę - ale moim skromnym zdaniem reliefy z ręki to jest po prostu trudna rzecz, którą trzeba sporo ćwiczyć. Nie łudź się, że takim czy innym preparatem za pierwszym razem osiągniesz taki efekt, jak na załączniku. Konturówki miewają "dzióbek" cienki lub szerszy, poza tym musisz wyczuć siłę nacisku, ile preparatu wychodzi.
Practice makes perfect Big Grin
Odpowiedz
Reklama
Niewątpliwie masz rację Smile Wczoraj wieczorem trochę się tą konturówką bawiłam i wyszło mi ciut lepiej niż za pierwszym razem. Ale jeszcze daleeeeeeeeeko do ideału...
Natomiast dziś znów zaszłam do mojego ulubionego sklepu decou i pani dała mi popróbować konturówki Idei. I to jest chyba to!! Wzorki wychodziły cieniusieńkie, subtelne, delikatne, a dzióbek tej tubki był bardzo cieniutki. Gdyby była biała, to kupiłabym od razu Smile
Odpowiedz
Idea mi sie robi plaska po wyschnieciu, zawsze. Do delikatnych, nie wypuklych pociagniec ok (takie domalunki kreskowe), ale na wypukle to juz nie licze. Decorfin tak samo. Jedynie pebeo mi gra. I jak cienko wyplywa, a jest w miare gesta, to obetnij nozykiem tapicerskim minimalnie dozownik - na logike troche wiekszy walek wyplynie. Ale, jak mowi madrze Aga, w konturowce to przede wszystkim praktyka i jeszcze raz praktyka.
Odpowiedz
Domi, chyba za słabo ciśniesz tę Ideę Tongue Chociaż z Idei to ja mam tylko przezroczystą, ale ona schnie wzorowo, zachowuje kształt.
Odpowiedz
a ja nie mam chyba tylko przezroczystej Smile, ja sobie dalam spokoj Smile, dobrze, ze mi tylko na bombki i jajca jakos ostatnio pasuje Smile, a poza tym za duzo treningu Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości