Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konturówka
Graża a jakimi konturówkami ty robiłaś, nie takimi jak nam Vika kupowała?
Odpowiedz
Reklama
Kasia ja cały czas decorfina, mnie Vika nie kupowała konturówek, ale ona znowu jedzie na Idei - ja ich nie znam Sad
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
A to Pebeo jak się sprawuje? O takich to nie słyszałam, ja w konturówkach kompletnie się nie wyznaję.
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Ja nimi robię. Idea to Maimeri
Odpowiedz
Ja w firmę Maimeri wierzę, nawet materiały nieprofesjonalne, nigdy się nie zawiodłam.
Odpowiedz
[Obrazek: attachment.php?aid=11689]
tutaj robiłam tą konturówką
Odpowiedz
Reklama
E, to cieniutkie linie wychodzą i chyba się trzymają na swoim miejscu, nie płyną.
Odpowiedz
Faktycznie, linie cieniutkie - pięknie ci to wyszło, ale o tym wiesz, bo już ci to mówiłamTongue
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Właśnie przejrzałam sklepy i zamówiłam po jednej z Idei, Pebeo, i jakiegoś Lefranca, chciałabym lampion poreliefować, więc przetestuję i mam nadzieję, że na okres jajowy będą w sam raz Smile
Odpowiedz
(01-13-2013, 11:35 PM)Dyzia napisał(a): Właśnie przejrzałam sklepy i zamówiłam po jednej z Idei, Pebeo, i jakiegoś Lefranca, chciałabym lampion poreliefować, więc przetestuję i mam nadzieję, że na okres jajowy będą w sam raz Smile
Dyzia, gdzie kupiłaś, bo jak szukam to albo jest jedno, albo drugie, albo koszty wysyłki złodziejskie...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości