Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dłubanina wieczorowa - Pisanka konkursowa str 194
(01-07-2013, 11:17 PM)Shanna napisał(a): Chustecznik ''wspomnieniowy'' pieknie Ci wyszedl. Zwykle srednio podobaja mi sie motywy typu muszelki, choc same muszle lubie, ale tu jestem bardzo na tak. Rozany tez ladny. Krak wyszedl pieknie. Zazdroszcze, bo mnie nie wychodzi.
:-) A patrz, ja uważam, że mi NIE wyszedł, a przynajmniej nie tak, jakbym chciała. No ale idzie już następny, chyba ten zeszlifuję w chorobę i rzucę jeszcze raz!

(01-07-2013, 11:20 PM)Lady_Slonko napisał(a): Fajnie, gdyby każda pierwsza praca tak wyglądała - elegancko, profesjonalnie i wdzięcznie.
Dzięki :-)
Kolejne będą raczej różne - jedna lekko dziecinna dla młodszej i jakaś metalowa dla starszej, jak znajdę odpowiednie motywy Big Grin
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Reklama
Pierwsze prace bardzo udane,więc z przyjemnością obejrzę następne.Smile
Odpowiedz
Debiut pierwsza klasaSmile
Czekam na następne prace.
Odpowiedz
Kochane, poczekajcie, aż je zacznę :-))))
Odpowiedz
To nie czekaj,tylko zabieraj się do pracy.
Wiesz już chyba że my lubimy fotki oglądaćTongue
Odpowiedz
U mnie jest bardzo długi cykl roboczy :-P
Odpowiedz
Reklama
Wszystkie przede mną juz napisały, to sie dołączę: piekny debiut, chustecznik Tęsknota superowy, a kropeczki - rewelacja. Wiem co mówię, ostatnio kropkowałam butelke i miała byc taka piekna, a tu zonk. Kropeczki widac przez mikroskopBig Grin Twoje świetne.
Odpowiedz
Ja kręcę, zostanie ten chustecznik już Tęsknotą. Teraz zacznę chochlę Miłość, szkatułkę Furię i zegar Wyobcowanie :-D
Odpowiedz
Chustecznik bardzo fajny Smile Czym lakierowany?

No nie wiem, mi te spękania z Renesansu całkiem inaczej wychodzą. Nie mam teraz w domu nic co by to prezentowało, żeby zrobić jakieś dokładne zdjęcia. Ale jak tylko coś tym wykończę to wrzucę foto.
Odpowiedz
Bardzo ładne praceSmile
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości