Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dłubanina wieczorowa - Pisanka konkursowa str 194
(01-07-2013, 05:07 PM)Zuza napisał(a): Oooo!!! Tęsknota superowa!!! Nie znam tej serwetki... Sad Kiedyś robiłam coś podobnego, ale drukować musiałam... Sad

A spęki faktycznie trochę przytłaczają... Ale może jakby wypełnić tylko te poza motywem.... I polakierować - lakier zaklei chyba te spęki na motywie...? Powinno być dobrze... chyba... Smile
Zuza - niestety te spęki już są wypełnione :-( Mi się zawsze spieszy.
No ale nie, teraz będę smarkać w łazience w Tęsknotę Smile
To nie nazwa chustecznika, mi się pojechać na nurki chce znów! :-D
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Reklama
Hi hi hi... to może nie była nazwa chustecznika, ale już jest Big Grin My lubimy nazywać przedmioty, czasami wbrew właścicielce i autorce! Tongue A więc trudno - smarkaj w Tęsknotę i ciesz się, bo mogło być gorzej! Tongue
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Jak na dwie pierwsze rzeczy to brawo Smile chustecznik fajnie że ma swoją "historię" i się kojarzy, wykonanie też staranne, miło na niego spojrzeć Smile
Odpowiedz
Super prace !!

Jako nowicjuszka podziwiam i stwierdzam, że chustecznik jest cudowny Smile
wieszak również mi się podoba Smile

pozdrawiam
Odpowiedz
Ooooo takie chusteczniki to rozumiem, nie to co u mnie Undecided i korci mnie coraz bardziej coby przetestować kiedyś kropeczki, ale znając życie to pojawią się w całej kuchni a nie na materiale Wink Mam chyba słabość do chusteczników Smile
Odpowiedz
Chustecznik w sam do łazienki i kąpieli z marzeniami. A ze spękaniami różnie bywa, ale nie widzę katastrofy Smile
Odpowiedz
Reklama
(01-07-2013, 06:56 PM)cathrine_ napisał(a): Super prace !!

pozdrawiam
Cathrine, wieczór jeszcze młody, ale gdzie Ty widzisz wieszak? :-D
To kawałek drugiego chustecznika, u nas trzeba zrobić ich co najmniej 6, bo się naród pobije :-)

Dziewczyny, dzięki za miłe słowa!
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
(01-07-2013, 08:52 PM)oli napisał(a):
(01-07-2013, 06:56 PM)cathrine_ napisał(a): Super prace !!

pozdrawiam
Cathrine, wieczór jeszcze młody, ale gdzie Ty widzisz wieszak? :-D
To kawałek drugiego chustecznika, u nas trzeba zrobić ich co najmniej 6, bo się naród pobije :-)

Dziewczyny, dzięki za miłe słowa!

ups Smile nic nie piłam, przysięgam Smile moje ADHD się rozkręciło stąd może źle spojrzałam.

mea culpa, mea maxima culpa Smile
Odpowiedz
Chustecznik ''wspomnieniowy'' pieknie Ci wyszedl. Zwykle srednio podobaja mi sie motywy typu muszelki, choc same muszle lubie, ale tu jestem bardzo na tak. Rozany tez ladny. Krak wyszedl pieknie. Zazdroszcze, bo mnie nie wychodzi.
Odpowiedz
Fajnie, gdyby każda pierwsza praca tak wyglądała - elegancko, profesjonalnie i wdzięcznie.
Home is where the cat is
http://kocieszalenstwo.blogspot.com/
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości