Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 1.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
babuszkowe prace ;) - świeczniki str 22
#11
No z tym usuwaniem to wielkiego problemu nie ma... chwila w obojętnie którym programie graficznym i gotowe...

Tym bardziej że tu mamy forum, a nie galerię internetową - u nas nie ma wymogu opatrywania zdjęć swoich prac żadną groźnie brzmiącą klauzulą, a wręcz przeciwnie - takie klauzule są źle widziane...
na forum pokazujemy swoje prace innym, żeby dowiedzieć się co o nich myślą ci, którzy się na tym znają, ale również i po to żeby ci inni mogli się zainspirować naszymi pracami, podobnie jak dla nas inspiracją są prace koleżanek...

No i my wszystkie też uważamy, że niefajnie jest kopiować prace innych (nawet bez przypominania tak uważamy) i też, podobnie jak Ty, tego nie robimy Smile
Odpowiedz
Reklama
#12
Ok ok, postaram się przy nastepnej okazji obciąć zdjęcia, chociaż z programami i innymi postępami technicznymi nie jestem za pan brat. Co do lenistwa, to wcale sie tego nie wstydzę Smile
Odpowiedz
#13
Uwielbiam magnolie, więc komplet magnoliowy dla mnie najpiękniejszy Smile
Odpowiedz
#14
ogólnie magnolcie wymaiatją.....śliczny komplecik, wprost na werande w wiejskim domku...czytaj - u mnie! Smile
(01-06-2013, 01:22 PM)makowababuszka napisał(a): Z resztą sama uważam, że nie fajnie jest kopiować prace innych i sama tego nie robię. Właśnie o to chodzi żeby być kreatywnym Smile

wiesz, ja jestem anty talent, nie potrafię niczego sama wysmyczyć, brakuje mi wyobraźni......nie jestem artystką ......w znacznej przewadze moje decu tworki są odtwórcze z wcześniej upatrzonych prac wielkich dla mnie decu geniuszek......nie widzę w tym nic złego......
z resztą nie da się zrobić identycznych 2 prac, zawsze wyjdzie inaczej....
Odpowiedz
#15
(01-07-2013, 02:39 PM)RotkiwKerianna napisał(a): ogólnie magnolcie wymaiatją.....śliczny komplecik, wprost na werande w wiejskim domku...czytaj - u mnie! Smile

Oj niestety komplet już dawno znalazł właścicielkę Smile
Bój jest w tym, że pełno rzeczy robię, a sama mam w domu tylko te stołki... No ale cóż... szewc bez butów chodzi Smile
Odpowiedz
#16
(01-08-2013, 01:48 AM)makowababuszka napisał(a): Oj niestety komplet już dawno znalazł właścicielkę Smile
Bój jest w tym, że pełno rzeczy robię, a sama mam w domu tylko te stołki... No ale cóż... szewc bez butów chodzi Smile

no i co ja mam teraz zrobić? sama takiego nie machę bo nie umiem, nie umiem przecierek tych takich zaplanowanych, bo takie z gapienia się w tv same wychodzą (jak papier mi się do ręki przyklei i trę z zamiarze lekkiego szlifu.....hahahahahahahah)
podaj mi dobra duszyczko linka do motywu, bo serwetki takiej nie posiadam, może akurat coś mi wyjdzie
Odpowiedz
Reklama
#17
Magnoliowa taca bardzo mi się podoba.
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
#18
(01-08-2013, 11:49 AM)RotkiwKerianna napisał(a): no i co ja mam teraz zrobić? sama takiego nie machę bo nie umiem, nie umiem przecierek tych takich zaplanowanych, bo takie z gapienia się w tv same wychodzą (jak papier mi się do ręki przyklei i trę z zamiarze lekkiego szlifu.....hahahahahahahah)
podaj mi dobra duszyczko linka do motywu, bo serwetki takiej nie posiadam, może akurat coś mi wyjdzie

Wyjdzie wyjdzie Smile U mnie wszystko z przypadku wychodzi Smile
Kurczę serwetki nie wiem skąd miałam, bo to dawno było, ale przypuszczam że albo z allegro albo z drewlandi.
Poszukam jak będę miała chwilę, tzn postaram się, bo u mnie oczywiście sto rzeczy na raz.
Odpowiedz
#19
Bardzo ładny ten magnoliowy komplecik. Jednak zakochałam się w krzesełku z moim ulubionym kaszubskim motywem Smile
Odpowiedz
#20
(01-08-2013, 11:46 PM)brunetka napisał(a): Bardzo ładny ten magnoliowy komplecik. Jednak zakochałam się w krzesełku z moim ulubionym kaszubskim motywem Smile

Dziękuję, stołeczki oba u mnie w pokoju, funkcjonalne i urocze Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl