Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień dobry Wszystkim
#1
Cześć!
Mam na imię Gosia, decoupage to od kilku miesięcy moja obsesja i w poszukiwaniu informacji i porad trafiłam na to forum. Jestem pod wrażeniem Waszych prac i pomysłów. Widzę, że jeszcze długa droga przede mną. Kiedy Wy na to znajdujecie czas? Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj! Smile

Gosiek u nas dużo, ale i Ciebie chętnie przyjmiemy! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#3
Witaj. Nie pytaj kiedy znajdujemy czas, bo prawie kazda z nas ma dom, meza, dzieci, psa, kota, rybki albo chomika na utrzymaniu. Prawie kazda pracuje, a jak nie pracuje to ma milion innych spraw. Ale jak widac czas jest. Czasem kosztem snu, a czasem jest, bo sie go znajdzie na nasze ''male przyjemnosci''.
Odpowiedz
#4
Shanna, tak masz rację - wszytko to kwestia dobrej organizacji. U mnie na razie wszystko w domu leży, bo ja siedzę obłożona serwetkami Wink Duż się dzięki Wam mam nadzieję nauczyć. Pozdrawiam Was i wracam do drewienek Smile
Odpowiedz
#5
Witaj Smile

My tu wszystkie tą pasją zarażone jesteśmy
Odpowiedz
#6
WitajSmile
Nie tylko ty tak masz. Jak ja mam wenę, to u mnie też wszystko leży odłogiem Wink

Shanna, mnie dopadła raz wena o 2 w nocy. Miałam zrobić tacę z ziołami. Kupiłam sporo ziołowych serwetek, papierów i przez 2 tygodnie nie miałam pomysłu.
Pewnej nocy wstałam, powycinałam, ułożyłam i to było to! Poszłam spać nad ranem. A potem to już lakierownie i lakierowanie. Niestety nie zdążyłam zrobić zdjęć... Ale nic straconego, może na wiosnę będą....
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
#7
Witaj Gosieńko, twórczego umysłu życzę Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl