Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: moje "dzieła prawie sztuki" storczyk w Paryżu.. s. 39
Nóż, widelec.... hmmmm... To nie moje klimaty.... ja gotować nie lubię! Sad Tongue
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
super shabby. jaki tusz? jaka firma?
Odpowiedz
Shanka - brakuje róży. Mnie by tam pasowała ale nie miałam - wyszły Sad
Zuza, dzięki za komentarz Tongue
Domi, to nie tusz, to farba akrylowa.
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
o, to ladnie wyszly, czym nakladasz?
Odpowiedz
Jak dla mnie - za dużo dobra. Sztućce, zawijasy, napisy, motylki, numerki... Ja ograniczyłabym tylko do motywów sztućców i może do zawijasków. I dla mnie wystarczy.
Natomiast super wygląda sama skrzyneczka, staroć wybitny Big Grin
Jak to zrobiłaś, skoro to tylko farba? To tylko przecierki?
Odpowiedz
Dla mnie doskonała - jak napisała Dominika, świetne shabby. Wielość motywów stonowana kolorystyką, super postarzanie, wszystko mi tu gra. Fajna skrzynka na sztućce Smile
Odpowiedz
Reklama
Domi, nakładam tapując gąbeczką lekko zmoczoną w farbie (prawie suchą). Czasem jeszcze odbity, przeschnięty stempel przecieram mokrą szmatką, żeby był mniej wyraźny. Nie mam problemu z lakierowaniem, nic się nie rozmazuje. Tuszy jeszcze nie próbowałam, poza tym klejowym do embossingu (Ranger)
Asiek25 - to nie przecierki. Tutaj są dwie warstwy farby - czarna i kremowa. Stosowałam cukier, podmalowania, tapowanie, zmywanie, żeby wyglądało na stare.
Muszka, Erato - cieszę się, że VIP - om się podoba Big Grin
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz. Pytalam, bo to delikatne wzory, farba najczejsciej wchodzi w rowki, wzor sie nierowno odbija, szczegolnie taki gesty, jak tu. Ale trzeba delikatnie, oczywiscie Smile To czekam teraz na cienie do powiek na przeschnietej z leksza farbie ze stempla Smile
Odpowiedz
świetny efekt, shabby jak znalazł. Bardzo udane postarzanie cukrem :-) napisz proszę jakim sposobem słodzisz dla osiągnięcia takiego efektu??? czy dajesz cukier na ciemną farbę jeszcze mokrą, czy też jasną nakładając słodzisz???
Odpowiedz
Ja lubię takie pomysły. Wzór mi się bardzo podoba, że o Twoim wykonaniu nie wspomnę.
Jak dla mnie Shabby ( czy jak to się zwie) to istna zagadka bo nie mam pojęcia co to jest Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl