Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 1.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
w wolnych chwilach...
#1
Decoupage gości w moim życiu od kilku tygodni i muszę powiedzieć, że jest jak narkotyk.. straszna radocha!!! Nigdy nie grzeszyłam talentami plastycznymi ani manualnymi, tym bardziej cieszy każda małą rzecz, którą uda się choć troszkę upiększyć...
Podziwiam Wasze prace i myślę że wiele się od Was nauczę - a przynajmniej będę się staraćWink Postanowiłam podzielić się swoimi pierwszymi "wypocinkami". Z jednych jestem bardziej dumna z innych mniej, ale w końcu na błędach się człowiek uczy Smile Bardzo proszę o komentarzeSmile Oczywiście krytyka i wskazówki mile widziane. pozdrawiam!!!
Oto pierwsze pudełeczko- po kremieWink Po co wyrzucać, skoro można poćwiczyć...


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
Reklama
#2
Święta prawda! Decoupage jest jak narkotyk...

Z pudełeczkiem poradziłaś sobie świetnie Smile - mnie się podoba, fajnie dobrałaś kolor, dałaś bardzo ładny motyw, bardzo obiecujące początki Smile
Tylko jeszcze lakier, lakier, lakier... i będzie super.
Odpowiedz
#3
Następna na tapetę poszła puszka po kawie - lubię ją bardzo i nadal służy jako pojemnik do aromatycznych, świeżo zmielonych ziaren...

Kolej przyszła na stary, pamiętający chyba czasy komuny pojemnik kuchenny na cukier. Nie lubiłam go strasznie w poprzednim wcieleniu... Postanawiłam coś z tym zrobić...Dla porównania siostrzany egzemplarz wciąż czekający na natchnienie i czas....
Nie jest to pierwszy efekt pracy-wyszła klapa, więc papier ścierny, czyszczenie i od nowa! Wyszło słodkie różane coś 'Wink


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
#4
Brawo za recyklingi! Smile

Motywy są serwetkowe czy papierowe? Na pudełku po kremie nie widać bąbli, ale na kawowym ta czerwona naklejka zbąblowała się - to chyba papier? Namoczyłaś przed przyklejeniem?
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#5
W tzw "międzyczasie" znalazłam butelkę po winie . Brakuje mi jeszcze w zasobach pasmanteryjnych dodatków, dlatego chwilowo góra butelki jest "goła"

(12-22-2012, 12:49 AM)Zuza napisał(a): Brawo za recyklingi! Smile

Motywy są serwetkowe czy papierowe? Na pudełku po kremie nie widać bąbli, ale na kawowym ta czerwona naklejka zbąblowała się - to chyba papier? Namoczyłaś przed przyklejeniem?

Zuza na razie korzystam jedynie z serwetek. Pierwsze próby klejenia nie należały do najbardziej udanych...Wink Ale ćwiczę, ćwiczę i jeszcze raz ćwiczę Wink

(12-22-2012, 12:50 AM)muszka napisał(a): Witaj zakrecona. Mnie sloiczek po kremie bardziej sie podoba. Puszka tez niczego sobie. Probuj dalej i pokazuj.

Dziękuję za mile słowaSmile


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#6
No butelka miodzio.Ładnie pomalowana bez smug i zacieków.Super.Ale Cię wciągnęło Blush witaj w klubie uzależnionych Big Grin





Odpowiedz
Reklama
#7
(12-22-2012, 12:39 AM)vika napisał(a): Święta prawda! Decoupage jest jak narkotyk...

Z pudełeczkiem poradziłaś sobie świetnie Smile - mnie się podoba, fajnie dobrałaś kolor, dałaś bardzo ładny motyw, bardzo obiecujące początki Smile
Tylko jeszcze lakier, lakier, lakier... i będzie super.

Vika dziekuję Smile ale jestem podekscytowana! jesteście moimi pierwszymi krytykami Smile no może drugimi- pierwszym jest mój Luby... z tym, że obiektywny to on raczej nie jest hehe Wink
Odpowiedz
#8
Kolejna butelczyna- tym razem słoneczniki...

(12-22-2012, 01:02 AM)mery napisał(a): Bardzo obiecujące początki:0 Masz wyczucie i to będzie Cie prowadzić po krainie decuSmile
Pojemnik z różami zdecydowanie ładniejszy niż ta kamionka,naczynka tego typu były chyba w każdym domuSmile

'mery' podejrzewam, że w nie jednym jeszcze goszczą.... dziekuję Ci za miłe słowa!

ehhh.... nieszczęsna doniczka... pierwsza próba ze spękaczem jednoskładnikowym... nieudana. Próba reanimacji i kolejne podejście. Tym razem bez spękań. Oto rezultat.

Ostatnie jak na razie dziecko...Pudełeczko z MDFu. Pierwsze postarzanie... jeszcze będę lakierować ale chciałam uwiecznić zanim powędruje jako upominek Wink w końcu Świat się nie skończył! zatem Święta tuż tuż Wink


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#9
Pierwsze i ostatnie pudelko swietne. A calosc konsekwentnie bardzo obiecujaca. Witamy! Smile
Odpowiedz
#10
Masz bardzo fajne pomysly i widac, ze Cie wciagneloTongue
Podobaja mi sie Twoje prace. Ostatnie, postarzane pudeleczko wyszlo ciekawie. Recykling tez uwazam za udany. Jedynie puszka na kawe mi nie pasuje. Oklejanie takich powierzchni nie jest latwe. Tam widac mocno zmarszczki na obrazku. To wydruk? Jesli tak, to powinnas przed przyklejeniem namoczyc go. Wszystkie zgnioty poszlyby w niepamiec.
Ale tworz dalej i pokazuj.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl