Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 1.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
w wolnych chwilach...
#11
Z ostatniego rzutu doniczka skradła me serce! Piękna! Postarzeń nie lubię, to nie będę się wypowiadać...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#12
(12-22-2012, 12:20 PM)Shanna napisał(a): Masz bardzo fajne pomysly i widac, ze Cie wciagneloTongue
Podobaja mi sie Twoje prace. Ostatnie, postarzane pudeleczko wyszlo ciekawie. Recykling tez uwazam za udany. Jedynie puszka na kawe mi nie pasuje. Oklejanie takich powierzchni nie jest latwe. Tam widac mocno zmarszczki na obrazku. To wydruk? Jesli tak, to powinnas przed przyklejeniem namoczyc go. Wszystkie zgnioty poszlyby w niepamiec.
Ale tworz dalej i pokazuj.

Shanna to prawda, że puszka nie należała do najłatwiejszych... być może za mało zmatowiłam i dlatego ciężko mi było zapanować na serwetką... poza tym dopiero zaczynam łapać proporcje klej-wodaWink Dziękuję za komentarz i uwagiSmile

Dziewczyny dziękuje Wam bardzo za miłe słowa i radySmile
Odpowiedz
#13
Zapowiada się nieźle.
Witam w naszym zakreconym gronie
Odpowiedz
#14
ooo super, początki ....dobre sobie......nigdy w życiu...Smile a tak serio to jak dla mnie rewelacja...kiedyś też takie cudeńka uda mi się zrobić.....
kolejna uzależniona ...witaj
Odpowiedz
#15
Brawo za początki! Na pudełku z różą "paryską" osiągnęłaś taki odcień różu, który podoba się nawet mnie - zdeklarowanej przeciwniczce wszelkich rożowości! Big Grin
Odpowiedz
#16
Fajne prace, miło popatrzeć. Mają taki retro klimat, nawet puszka po kawieSmile Podoba mi się słoiczek po kremie - wszystko ze sobą gra - szczególnie ten kolorek na krawędziach i jego sposób nałożenia.
Pierwsza butelka trochę pustawa, druga ok. A ostatnie pudełko bardzo mi się spodobało, ale chociaż lubię, hm... może to za dużo powiedziane, że lubię brudny róż, to jak dla mnie za dużo go na całej powierzchni denka, ale dobrze dopasowany do kwiatuszków na górze.
Odpowiedz
Reklama
#17
(12-22-2012, 10:18 PM)Erato napisał(a): Brawo za początki! Na pudełku z różą "paryską" osiągnęłaś taki odcień różu, który podoba się nawet mnie - zdeklarowanej przeciwniczce wszelkich rożowości! Big Grin

Oj długo zastanawiał się nad kolorem... wszytko przemawiało za różem - a ja mam na róż swoistą alergię...

(12-22-2012, 11:14 PM)Dyzia napisał(a): Fajne prace, miło popatrzeć. Mają taki retro klimat, nawet puszka po kawieSmile Podoba mi się słoiczek po kremie - wszystko ze sobą gra - szczególnie ten kolorek na krawędziach i jego sposób nałożenia.
Pierwsza butelka trochę pustawa, druga ok. A ostatnie pudełko bardzo mi się spodobało, ale chociaż lubię, hm... może to za dużo powiedziane, że lubię brudny róż, to jak dla mnie za dużo go na całej powierzchni denka, ale dobrze dopasowany do kwiatuszków na górze.

No próbowałam ten róż czymś przytłumić (ostatecznie padło na bitum) ale nie do końca mi wyszło tak jak oczekiwałam- głownie z braku czasu Tongue poleciało w świat jako upominek dla kogoś bliskiego Wink dzięki piękne za opinie!
Odpowiedz
#18
Bardzo fajne prace w szczegolnosci te trzy ostatnie... Bardzo mi sie podobaja Smile
Odpowiedz
#19
Przejrzałam Twój wątek i powiem,że rzeczywiście zapowiada się bardzo ciekawie. Podoba mi się różnorodność prac i to, że dbasz o staranność wykonania.
Odpowiedz
#20
Brawo za recykling!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl