Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
oj,dawno mnie tu nie było:(
Wczoraj skończyłam kalendarz dla AR.
Wyszło,jak miało wyjść,tylko napis się trochę nie udał,ponieważ kartka upaliła się i musiałam kombinować.W każdym razie pachnie kawąTongue

I z drugiej strony

I Oba Ma-myBig Grin

wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Reklama
Bardzo w Twoim stylu Smile rozwijasz talent, super Smile
Home is where the cat is
http://kocieszalenstwo.blogspot.com/
Odpowiedz
No teraz rozumiem że "ciągnie wilka do lasu" i nie możesz się z LS nagadać, znalazłaś tutaj swoją bajkę i ilustrujesz ją pięknie Smile
Odpowiedz
Noooo wciągnęło Ciebie widzę całkiem to dłubanie i bardzo dobrze, bo super Ci wychodzi. Zdjęcia są mało ostre.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Pokażę Wam kartki,które uczyniłam ostatnio.Powiem nieskromnie,że podobają mi się,głównie z powodu tego,że zrobione z tzw."niczego"
Zdjęcia też wielka niespodziankaBig Grin

ta dla sąsiadki-jutro urodzinySmile

A te to wiadomoSmile

wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
No i proszę - można? Można! Wszystkiego można się nauczyć, kartkowania teżTongue Bardzo podobają mi się te z babcią i dziadkiem, są takie uroczeSmile W urodzinowej trochę za dużo kolorów jest, a walentynkową ledwo widzęSmile
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Reklama
Fajne karteczki, a jak coś z niczego powstało to tym bardziejSmile
Tylko dorysuj to i owo przy n!
Odpowiedz
Dzięki za przypomnienie,tak to jest z tymi czcionkamiBig Grin
Muszę pogrzebać i poszukać jakieś z polskimi znakamiUndecided
Atanerko,toć to tylko zieleń i różowawe,specjalnie nie dodawałam innego koloru,żeby nie było za dużo,myślisz,że kiepsko to wyszłoUndecided
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
No wiem, że tylko zieleń i różowawe, ale mi ta zieleń na 58 za bardzo daje po oczachTongue
Kurczę, fajne czcionki z reguły nie mają polskich znaków. Podopisuj ogonki i jużTongue
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Nic tu kiepsko nie wyszło. Mnie urzekła najmocniej ta dla babci i dziadka, ale ten dziadek ogorzały, to dla mnie Santiago z powieści Ernesta Hemingway,a Stary człowiek i morze. I choć autor opisuje go jako starego i wynędzniałego starca, ja zawsze w podobny sposób wyobrażałam sobie tę postać. Jestem pewna, że tak wyglądał, kiedy nazywano go Santiago El Campeon (Santiago mistrz). Smile
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości