Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Różne Robótki Renatki - Poduszka dla Mery s. 172
Jaki elegancik Ci wyszedł Smile A i szycie w dobrym gatunku Smile
Odpowiedz
Reklama
Podpatrzyłam foremkowe słoiczki, no nie wiem czemu niektórzy się dziwią ? Toć wiadomo że wszelkie reliefowe strukturki wychodzą Ci CACY Smile
Odpowiedz
Ren, a na kosmetyczkę kawalątka z tej ilustrowanej torby Ci nie zostało ? Swietna ona po całości Smile
Odpowiedz
Oli, dziękuję bardzoSmile Profesji to ja tak do końca zmieniać nie chcę, ale szyć lubię. Maszyna posłuszna, to i łatwiej wychodzi. Właśnie skroiłam sobie bluzkę i jutro mam nadzieję uszyćSmile
Malola, bardzo dziękujęSmile Zostało mi sporo tego gazetowego materiału i wiele kosmetyczek wyjdzie z tego. Pewnikiem jakąś uszyję, bo potrzebny mi pokrowiec na druty.
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Koniecznie
Odpowiedz
Pokrowiec elegancki. Fajne kolorki. Zazdroszczę właścielowi Wink
Odpowiedz
Reklama
Virgo, dziękujęSmile
Odpowiedz
No i zobaczyłam. Renia, żeby uszyć taki pokrowiec, to nie tylko talentu i wiedzy potrzeba, ale też ogromnej dozy cierpliwości. Ja jej nie mam. Poza tym nie poradziłabym sobie, bo to duże wyzwanie. Chociaż kurtkę typu ramoneska kiedyś sobie uszyłam, tez pikowaną. Ale dzisiaj chyba nie dałabym rady.
Obejrzałam każdy widoczny szczegół. Podziwiam Ciebie bardzo. Baaardzo, baaaardzo. Pokazuj resztę szycia. Bluzkę chcę zobaczyć, o której mi mówiłaś. Piękny pokrowiec. Super robota. Nic tylko Ci gratulować i podziwiać. Podziwiać i gratulować. Wielka jesteś. Jak patrzę na te Twoje szycie, to myślę, że jednak jestem okropny leń.
Renia, a te lny, to kolory biały, beże, popiele, ale jednolite. Przy okazji, jak będziesz.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Grażka, dziękuję pięknieSmile Bardzo łaskawaś dla mnieSmile Cierpliwości mam dużo, oj dużoBig Grin Bluzkę pokażę jak zrobię zdjęcia. O lnie pamiętamSmile
Odpowiedz
Renia, to wcale nie łaskawość, tylko prawda.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości