Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Różne Robótki Renatki - Piżama dla Lenuszki s. 175
Wariacji z foremkami silikonowymi ciąg dalszy. Tym razem padło na słoiki po kawie. Trudno sfotografować pasty postarzające w srebrze i złocie, ale coś tam widać. I to nie koniec robótek z reliefami Naughty

Załączone pliki Miniatury

Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Reklama
I drugi Naughty

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Widać, widać. Bardzo mi się podobają prace z foremkami. Piękne oba, ale ja biere te niebieskości. Jest taki delikatny. Super. No mój Ci on i tyle. Chociaż pewnie Gośka by chciała, ale nic z tegoTongue
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Hej, ja bardzo lubię brązy ale do tego turkusowego sopelka turkusowy słoik jak najbardziej mi pasuje. Spóźniłam się, buuu Dodgy
Nie wszyscy muszą mnie lubić. W końcu nie każdy ma dobry gust..Smile
Odpowiedz
No jasne, że Gośka by chciała. Ty już bombkę sobie zabrałaś, więc......... wybacz kochana. Renia ależ Cię wzięło na "foremkowanie" no i dobrze, bo super Ci to wychodzi przodownico pracy Ty nasza.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Grażka, dziękujęSmile Też wolę ten w niebieskościach.
Muszko, zrobię następnyBig Grin
Nata, dziękuję jako przodownicaTongue
Wczoraj oglądałam filmik SS, jak robi jajo z reliefami i tak sobie patrzę na te jej drogie preparaty i narzędzia i patrzę, a tam foremka dokładnie jak moja. Zrobiłam pauzę i poleciałam do pracowni po swoją i identyko. Czyli wszystko z Chin pochodzi... Tylko ładne opakowanie, kartonik, folijka, naklejeczki i ta najważniejsza naklejeczka z ceną, której nie chcę płacić w takiej wysokości w sklepach z artykułami do rękodzieła.
Odpowiedz
Reklama
Zareliwfiłaś się na maksa! Dobrze, bardzo dobrze, bo efekty superowe!
Odpowiedz
Virgo, dziękujęSmile Ano na maksa i podoba mi się ta robota!
Odpowiedz
no przecudne są, nie mogę się napatrzyćSmile zwłaszcza że mam identyczną foremkę
Odpowiedz
(01-07-2018, 11:21 PM)Ataner napisał(a): Virgo, dziękujęSmile Ano na maksa i podoba mi się ta robota!

Foremkodzieło kwitnie Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości