Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Różne Robótki Renatki - Nowe życie słoików s.167
No jak foremki do mas cukierniczych to i bombidło cukiernicze ulep. Takie z czekolaaadyyy...
Bombki fajowesą.
Odpowiedz
Reklama
Virgo, dziękujęSmile Z czekolady jeszcze nic nie działałam. Kto wie, kto wie... Big Grin
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Z odlewami z foremek działałam i tak. Słoiczek po musztardzie i drewniany kieliszek na jajko stanowią zgrany duet i zrobiłam sobie taki lampion.

Odpowiedz
Renia super pomysł z tym kielichem do jaj. Aleś to sobie wykombinowała. Nie od razu zaskoczyłam, że to odwrócony kielich. No i powiedz mi kto ma taki lampion z drewnianego kielicha i musztardówki. Bardzo mi się podoba.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Grażka, dziękujęSmile No nikt nie maBig Grin A wiesz, że mam kilka musztardówek z lat siedemdziesiątych? Takich prążkowanych i takich prostych z czerwonymi napisami. Mogą być na fajne lampiony.
Odpowiedz
O matko, nawet nie pamiętam takich.  Te foremki, to super sprawa. Cuda można robić. W pierwszej chwili nawet nie zajarzyłam, że to dwie części. Myślałam, że ozdobiłaś jakiś lampion. Bo wiesz, ja to najpierw oglądam zdjęcia, a potem dopiero czytamBig Grin
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Reklama
Świetnie wyszło! A Ty malujesz odlewy i potem przyklejasz? Czy przyklejone malujesz? Widziałam,że kobitka przykleiła najpierw na donicę,a potem malowała.
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Mery, dziękujęSmile Robię odlew, od razu mokry wyjmuję z foremki, mokry przyklejam na lampion i czekam do wyschnięcia. Potem dopiero maluję.
Odpowiedz
Reniu bardzo mi się Twoje bombidełka podobają. Ja zabieram turkusowy sopel. Czy one styropianowe? W tym roku zrobiłam tylko jedną bombkę - dla Antosia na szybko z autkiem! Nawet Antosiowej bombki nie zrobiłam bo nie miałam czasu. Ale zrobię teraz w styczniu, bo jednak tradycja musi być. A na choince u mojej córci pięknie się prezentowały moje bombki, nawet mi się podobały. No i jedna piękna czarna Malolkowa!
Nie wszyscy muszą mnie lubić. W końcu nie każdy ma dobry gust..Smile
Odpowiedz
Muszko, dziękujęSmile Bombki akrylowe, takie składane.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości