Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Różne Robótki Renatki - Piżama dla Lenuszki s. 175
O! I saszetka powstała... Kwiateczek jaki sprytny! Kurczę, a ja mam tyle poucinanych nogawek z jeansów...
Odpowiedz
Reklama
Aby tradycji stało się zadość, w tym roku zrobiłam całe mnóstwo ozdób świątecznych.
Naszło mnie między innymi na bombki z grubymi reliefami i zrobiłam.

Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
No to brawo Czarodziejko. Super. I co za kolorystyka. Ja chcę zobaczyć Twoją choinkę. Plissssss. Renia, a te reliefy, to foremki? Są ekstra. 
No to pokazuj wszystko, co zrobiłaś, jak Cię nie było.  Kurcze śliczne są. Jestem pierwsza, ale nie pazerna. Serce zabieramSmile
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Grażka, pięknie dziękujęSmile To nie na moją choinkę, poszły do ludzi. Tylko tę pierwszą zatrzymałam dla siebie, bo podoba mi sięBig Grin Reliefy robiłam z silikonowych foremek przeznaczonych do masy cukrowej kupionych w Chinach za grosze. Robiłam z lekkiej masy fimo. Jest rewelacyjna do tych foremek, szczególnie do tych mających mnóstwo szczegółów.
A kolory mocne i wyraziste, bo teraz takich mi się zachciałoBig Grin
Odpowiedz
Przyszłam jeszcze raz popatrzeć sobie na Twoje bombeczki. Fajowe te foremki. Zapisałam się na Ali, niestety kilka razy próbowałam i nie udało mi się zalogować i zrezygnowałamSad
Super, że masz dla kogo robić, bo o to w tym chodzi. Jak ja dawno nic z decu nie robiłam, aż wstyd.
Odpowiedz
Oj, to niedobrze z tym Ali. Może nie potwierdziłaś rejestracji i Cię dlatego wywalało? Zamówiłam sobie następne foremki silikonowe, takie bordery niby wiktoriańskie. Nie mogę się doczekać. Ja też ostatnio decu mniej robię, ale już mi się chce. Od połowy stycznia mam ferie i sobie coś porobię na pewno. Może wreszcie zrobię dla siebie chustecznik do salonu, bo co zrobię, to komuś się spodoba i daję w prezencieBig Grin
Odpowiedz
Reklama
(12-23-2017, 01:13 AM)Ataner napisał(a): Oj, to niedobrze z tym Ali. Może nie potwierdziłaś rejestracji i Cię dlatego wywalało? Zamówiłam sobie następne foremki silikonowe, takie bordery niby wiktoriańskie. Nie mogę się doczekać. Ja też ostatnio decu mniej robię, ale już mi się chce. Od połowy stycznia mam ferie i sobie coś porobię na pewno. Może wreszcie zrobię dla siebie chustecznik do salonu, bo co zrobię, to komuś się spodoba i daję w prezencieBig Grin

Renia potwierdziłam i doopa. Próbowałam i próbowałam, i w końcu zrezygnowałam, bo zabrakło mi cierpliwości.
Odpowiedz
Grażka, ja się loguję tam z pozycji gmaila i nie ma problemu. Może spróbuj jeszcze raz? Ja założyłam specjalnie do ali adres mailowy na gmailu i jest bardzo OK.
Odpowiedz
o proszę z reliefami z foremek. bardzo mi się podobająSmile
też próbowałam w tym roku ale nie wyszły takie ładne jak TwojeSmile
Odpowiedz
Łeee, no teraz dopiero dosiadłam, a tu takie bombasy piękne!!!!!!
A Reniuszka, co to za foremki? Podlinkuj proszę.
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości