Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Różne Robótki Renatki - Piżama dla Lenuszki s. 175
Postanowiłam założyć nowy swój wątek z dwóch powodów. Po pierwsze - tu chciałabym pokazać co nieco niedekupażowego, a po drugie - może z tego wątku nie będzie wywalać i Zuza nie będzie musiała ratowaćTongue

Na początek reny RenSmile

I jeszcze jeden. W świetle świec cudnie błyszczą się brzuszki, a lampa błyskowa to jednak oszust jedenTongue

Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Reklama
Ale wchodzić mogę??? Tongue

Piękne reny Reny! I nawet trochę widać to błyszczenie - w naturze musi być śliczne!!

Tego drugirgo, z czerwonym brzuszkiem, porywam!!! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Czekam na moje renki...i doczekać się nie mogę..
A Twoje ślicznościSmileSmile
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
O! Bracia mojego srebrno-perłowo-brokatowego! Big Grin
Ależ oni ładni Smile
Odpowiedz
Musieli być ładni, bo to w końcu braciszkowie TwojegoSmile
Bardzo to była miła robota z nimi, mogłabym jeszcze ich porobić, ale już nie mam.
Odpowiedz
Ten drugi, z czerwonym brzuszkiem, wygląda jakby był z piernika, z czerwonym lukrem i takimi drażetkami do zdobienia ciast Smile
Home is where the cat is
http://kocieszalenstwo.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
Piekniaste masz stadko. Tyle reniferkow na pewno bedzie mialo sile ciagnac sanie z Mikolajem i prezentami dla LenkiTongue
Naj naj to ten pierwszySmile
Odpowiedz
W tym roku Lena dostanie pierwsze w życiu prezenty gwiazdkowe i na pewno będzie ich dużoTongue to i stadko reniferków spore, jak do sani sześciokonnychSmile
Odpowiedz
to ja poprosze tego trzeciego słodziaka Smile
Odpowiedz
Jakie poproszę? co za poproszę??? one sanie ciągnąć będą z lenkowymi prezentami - ma ich być dużo coby moc miały, nie?
Zrób se... Big GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości