Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: moje zielone początki -nowa tacka
#61
Chusteczniki wyglądają naprawdę ładnie! Są bardzo delikatne i kobiece! Smile

Świat decoupage i nie tylko...
http://szafa-artystyczna.pl
Odpowiedz
Reklama
#62
Bardzo ładne chusteczniku - proste, eleganckie, kobieceSmile Idealnie w mój gust Tongue
Odpowiedz
#63
Jejku... niesamowite te chusteczniki
patrze na nazwę wątku a tu coś o zielonym, moje skojarzenie, zielony=początkujący (to miło, bo ja też jeszcze z tych zielonych)
i oglądam chusteczniki i już wiem, że Ty to nie taka zielona Smile
Odpowiedz
#64
(12-11-2012, 10:44 PM)muszka napisał(a): Jaki ładny ten chustecznik z magnoliamiSmile O, a ten szary - tez piekny. Oba mi sie podobaja. Big Grin


Muszka a gdzie Ty widzisz magnolie?Bo ja ma orchdee na wzorze Tongue.
Zdjęcia w takim razie przekłamują bo ten różowy ma kolor jaśniutko szary na dole (dla złagodzenia tego różu) a drugi jest jaśniutko beżowy.
Ale nic to , i tak cieszę się ,że dostały tyle pozytywnych opinii.





Odpowiedz
#65
Dziewczyny juz pochwalily. Ja tez pochwale - piekne obaSmile
Odpowiedz
#66
Jak na swieżynkę bardzo dobre początki Smile Aż strach się bać co będzie potem Wink
Ciekawe prace, estetyczne, ładna kompozycja. Urzekły mnie świeczniki srebrne i hustecznik świetny komplet.
Fajny motyw ma pudełeczko dzieciowe , podoba mi się jego klimat.
Szkatułka coffi time wyglada jakby motyw był wcierany - super efekt.
Podobają mi się twoje prace oby tak dalej Smile
Odpowiedz
Reklama
#67
(12-12-2012, 08:55 PM)callisto napisał(a): Jak na swieżynkę bardzo dobre początki Smile Aż strach się bać co będzie potem Wink
Ciekawe prace, estetyczne, ładna kompozycja. Urzekły mnie świeczniki srebrne i hustecznik świetny komplet.
Fajny motyw ma pudełeczko dzieciowe , podoba mi się jego klimat.
Szkatułka coffi time wyglada jakby motyw był wcierany - super efekt.
Podobają mi się twoje prace oby tak dalej Smile

(12-13-2012, 02:54 AM)malola napisał(a): Bardzo, bardzo oba te chusteczniki, każdy w swoim rodzaju Smile Widac że dużą wagę przywiązujesz do staranności prac i to procentuje Smile

Dziękuję Wam VIP-y decu Rolleyes straszna radocha dostać takie komentarze.

A poniżej całkowicie testowa puszeczka.No niestety Confused krak dwuskładnikowy nie jest moich marzeń.Nie wiem czy to kwestia rodzaju,nałożenia czy podłoża.Jeszcze się nie skończył więc przetestuję go na innej powierzchni. I werniks patynujący ,który już drugi raz popsuł mi pracę -jeszcze raz i wyląduje w koszu!!!!


Załączone pliki Miniatury
           





Odpowiedz
#68
A dla czego popsul, jak na testowa puszeczke bardzo dobrze poszlo. Swiateczna, z klimatem, podoba mi sie.
Odpowiedz
#69
Fajna ta testowa puszka Smile
a krak wygląda mi na jednoskładnikowca, nie dwu...
Odpowiedz
#70
Satori, a o jaki efekt Ci chodziło? Bo ten na puszce jest dokładnie taki, jaki ma być przy użyciu kraka jednoskładnikowego - mnie się osobiście to nie podoba i nie lubię, więc nie używam. Chociaż Twoja puszka wyszła całkiem interesująco, rzeczywiscie trochę jak kora.

Jeżeli chcesz delikatne spękania a la stara porcelana, to musisz użyć lakieru pękającego, najczęściej jest dwuskładnikowy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl