Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: moje zielone początki -nowa tacka
#31
Zyd wieczny tulacz, ciekawy motyw. Pudelko tez fajne, moze faktycznie ciut za ciemne, czystosc czystoscia, ale tu bym czyms przelamala delikatnie na dole i nie od razu na zlotoSmile

Oczywiscie ze decu to silne uzaleznienie! Smile Wpadaj glebiej! Smile
Odpowiedz
Reklama
#32
hahahahha no to z tym pudełkiem to miałaś cyrk....i właśnie dlatego ja bym je zachowała.....Smile
Odpowiedz
#33
Bardzo mi przykro... To już nałóg! Sad Leczenie jest kosztowne, długotrwałe i kiepsko rokujące... Sad
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#34
podobają mi się Twoje prace. Nie wiem jednak która jest najładniejsza.
Odpowiedz
#35
(11-26-2012, 05:01 PM)natabus napisał(a):
(11-26-2012, 12:55 AM)grarut napisał(a): Kilkakrotnie wyświetlałam zdjęcie herbacianego pudełka i za każdym razem mi się bardziej podoba. Pudełko wygląda tak, jakby serwetka była wcierana, wręcz stapia się z drzewem, mało na forum mamy takich prac, ale kilka dziewczyn to robiło - efekt jest super. I Twoje wygląda tak, jakby było robione metodą wcierania. Mnie się podoba - u mnie, jakoś tych złocieni nie widać, więc może dlatego wygląda jak "wcirka" Big Grin

Odniosłam identyczne wrażenie i jestem na tak.

No co Wy mi tu dziewczynki inputujecie Rolleyes przesz ja początkująca jestem ,nie mam pojęcia o żadnych wcierkach...jedyne co udało mi się opanować jako tako ,to ten krak jedoskładnikowy.Ale hi,hi już wiem ...tak mocno "prasowałam" i prasowałam żelazkiem ,że serwetka się stopiła i wlazła z żalu w pudełko -jedyne wytłumaczenie Shy Zrobiłabym więcej zdjęć żeby pokazać je dokładniej ale ... już sobie poszło.
Komentarze przemiłe .Dziękuję Wam bardzo ,bardzo,ale piszcie proszę szczerze co widzicie nie tak w moich pracach.Nie obrażę się -wprost przeciwnie!!!Macie wprawne oczki do detali których ja jeszcze nie widzę i wydają mi się Ok , a tak naprawdę są błędem.





Odpowiedz
#36
Tak zakręciły czarownice, że i mnie się ten wtopiony (wprasowany) motyw wydaje teraz atutem, a nie wadą Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#37
O rzeczywiście - motyw na pudełku wygląda jak wcierany Smile
Mnie się podoba.
Odpowiedz
#38
Bardzo udane początki!!!!

Serwetka na pudełku faktycznie jak wcierana........a co do "cygańskiego" pudełka to powiem Ci szczerze, że całkiem niezłe...........wystarczy podcieniować główny moty, podkreślić głębie, moze trochę bitum jeszcze na złotko i będzie idealnie Smile
Odpowiedz
#39
Podoba mi sie pudelko. Motyw znany, ale cos chyba ostatnio zapomniany.
Natomiast ten dziadulec mnie tak srednio sie widzi...nie wiem...nie moj tym chybaTongue
Odpowiedz
#40
Dopiero dziś dotarłam do Twojego wątku. Aż żałuję, bo robisz naprawdę ładne prace. Zakochałam się w czarno-białym chustecznikuSmile Taki prosty, czysty, idealny Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl