Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: moje zielone początki -nowa tacka
#21
Dlaczego cygańskie???
Mnie tam coś nie leży, ale nie wiem co, bo ja w ogóle za takimi nie przepadam... Ale napewno znajdą się tacy, którym się spodoba! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#22
Faktycznie cos nie gra z tym pudlem. Moze za duzo na wieku, nie wiem.
Odpowiedz
#23
To cygańskie (dlaczego cygańskie?, że takie kapiące złotem? bo motyw raczej nie cygański...) przekombinowane zdecydowanie - zbyt dużo wszystkiego i zrobił się bałagan okropny...
Odpowiedz
#24
No to już wszystko wiesz... wciel w zycie i będzie okWink
Zapraszam na mój blog
http://elilka.blogspot.com/
Odpowiedz
#25
Oh, a mnie sie te duze zlocenia bardzo podobaja, anielice ani ciut, ciut, ale plamy - a i owszem.
Odpowiedz
#26
To powiem wam tak.Pudełko od początku było pechowe.Najpierw było białe ale wyglądało bleeee.Potem przemalowałam na lekki fiolet bo miał być motyw wachlarza.Wycięło mi się nawet doskonaleBig Grin....zadzwonił telefon.Kiedy wróciłam -wachlarz wystawał z pomiędzy fafli mojego psa:Confused Angry
Cóż nie mam już motywu do przyklejenia zostały tylko anieliceDodgydobra,trudno pomyślałam i przemalowałam pudło na brąz.Wycięłam anielice ,przykleiłam,pociągnęłam kontórówką i już mnie zaczęło szarpać bo złoty się trochę rozlewał.No nic jakoś wyrównałam i było Ok.Czas na lakier.1 warstwa, 2,3,szlif,5,9 szlif,12,19 ,26 ...przestałam liczyćAngrymotyw dalej paskudnie wystawał nad powierzchnięAngryprzy lakierowaniu spędziłam 5 dni na szósty sz l a g mnie trafił i wymyśliłam ,że muszę jakoś to ukryć ,ale czym? jak nie mam zbyt dużo materiałów.Jest złotko pomyślałam i przykleiłam.Tak powstało cygańskie pudełeczko które żywot swój zakończy w koszu na śmieci bo nie mogę na nie patrzeć.
No nic dla lepszego nastroju zrobiłam coś nowego.Czy to już jest nałóg?


Załączone pliki Miniatury
       





Odpowiedz
Reklama
#27
Ha ha, no tak, dekupaż jest dziedziną łatwo uzależniającą Big Grin

A pudełko z motywem kawowym fajne, choć wieczko wydaje mi się trochę zbyt ciemne, motyw jakoś zginął.
Motywu portretu Żyda organicznie nie znoszę, więc się nie wypowiadam Smile Nie będzie mi się podobał, choćby go zrobił sam Michelangelo...
Odpowiedz
#28
Pudełeczko herbaciane fajne, Erato ma rację, powinnaś dać jaśniejsze tło pod motyw.
Zapraszam na mój blog
http://elilka.blogspot.com/
Odpowiedz
#29
No to miałaś przeboje z tym pudełkiem, ale do kosza szkoda, możesz jeszcze pastę strukturalną na wierzch nałożyć, bo tego jeszcze w tym pudełku nie robiłaśWink
Mi się żydowski starzec podobaSmile
Odpowiedz
#30
Pudełeczka ciekawe. Choć nie w moich kolorach, bo ja bardziej teczowa jestem. Ale lubie popatrzec na taki zestaw.
Mam złoty charakter, dlatego taki ciężki. Big Grin
Moja TFUrczość
www.teofano.blogspot.com
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl