Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: moje zielone początki -nowa tacka
#11
HeartHeartHeartBardzo Wam dziękuję za pozytywne opinie o moich pracach.Co do kraku -jest chyba najłatwiejszy i wydaje mi się ,że każdy początkujący od niego powinien zaczynać.Daje niestety wygląd trochę "wiejski" a nie każdy w takim stylu gustuje.Mnie osobiście najbardziej podoba się właśnie deska Big Grin do której kilka z Was miało "leciutkie" zastrzeżenia.A to dlatego ,że w realu wygląda na bardzo starą i utyraną , a przecież w decou chyba o to najbardziej chodzi. Aaaaa Pudełeczko z nutami...poszłam na łatwiznę i jest niestety tylko postarzone.Na cieniowania jeszcze nie mam odwagiSad.Jeszcze raz baaardzo Wam dziękuję za odwiedziny mojego wątku i oczywiście zapraszam częściejShy





Odpowiedz
Reklama
#12
Fajne prace, już teraz nie ma się do czego przyczepićSmile Bardzo dobrze, że cię wciągnęłoSmile
Odpowiedz
#13
"Tylko postarzone" - no ja na przykład nie mam pojęcia, jak coś "tylko postarzyć" Big Grin No i moim skromnym zdaniem w dekupażu niekoniecznie chodzi o osiągnięcie efektu grata wyciągniętego z katakumb a co najmniej z prababcinej piwnicy... Chociaż owszem, nie jest to łatwe.
Odpowiedz
#14
Sie podpisze pod powyzszymi - bardzo zdolne lapki masz, szybko sie dalej wciagaj i bedzie mega. Cos tak widze... Smile, krak jednoskladnikowy tez dobrze wyglada (jak ktos lubi zakladamy Smile) jezeli jest polozony miejscowo - wtedy kury i inne gadziny nie gina, polecam tez na 'bogate' tlo naklejac motywy z dwoch warstw serwetek - tlo nie bedzie przebijac. Nutkowe pudelko - profeska! Pozdr.
Dominika
Odpowiedz
#15
No,jak na zielone początki,to pięknie i kolorowo w tym Twoim wątku.Najbardziej podoba mi się skrzyneczka z dzieciaczkami, ale i pozostałe prace są bardzo ciekawe. Bombeczki w tle też całkiem,całkiem.Smile
Odpowiedz
#16
No to teraz pokażę wam odjazd.Szczęki wam poopadają (że można zrobić taką tandetę)Totalnie odjechane cygańskie pudełeczko.Brakuje jeszcze ...
ale cóż, komentarze przyjmę dzielnie ,a potem powiem dlaczego tak


Załączone pliki Miniatury
       





Odpowiedz
Reklama
#17
Prace śliczne wszystkie bez wyjątku Smile moim faworytem chustecznik i pudełeczko z mydełkiem. Super
Odpowiedz
#18
Pudełko jak pudełko, żadna tam tandetaSmile Ciut bitumu tu i ówdzie, i cień pod ornamentem by obraz nabrał głębi i by było ok.
A co do wyboru motywu - czekam na historieSmile
Odpowiedz
#19
Hm, no tak, gdyby tam w środku nie było tych anielskich dziewic, to byłoby super. Może je zamalować? Tongue
Odpowiedz
#20
Cudne prace, mnie zaczarował chustecznikSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl