Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ach ten decu
#61
Smile Moja 5-letnia też coś o szopce wspominałaSmile
Odpowiedz
Reklama
#62
oj, to piekne...
Odpowiedz
#63
Information 
Wesołych Świąt dla decoupageforum i dla wszystkich forumowiczów Angel
Odpowiedz
#64
Shocked 
Ale tu dawno nie bylem, wstyd. Ale doba musialaby miec conajmniej 48 godzin. U mnie wiele nowych rzeczy. Oto kilka z nich:
[Obrazek: DSC_2106.JPG]
[Obrazek: DSC_2017.JPG]
[Obrazek: 418394_398356613554112_1649480815_n.jpg]
[Obrazek: DSC_1987.JPG]
[Obrazek: DSC_2021.JPG]
[Obrazek: DSC_2013.JPG]
Wiecej oczywiscie na moim blogu. Pozdrawiam
Odpowiedz
#65
Pudełko z kotami, to z kotami - od razu zabieram!
Z resztą wszystkie cuda! i skrzypce i lawenda Smile
Odpowiedz
#66
Hej, fakt - dawno nie zawitales. Podgladalam na blogu kucie, dla mnie czarna magia, pieknie Ci to wychodzi, choc papieski motwy bardzo mi sie niestety z bazarem w Czestochowie kojarzy. Ostatnie pudelko nutowe mi sie podoba najbardziej z calej serii, szkoda, ze zdjecia nie oddaja szczegolow, bo chetnie bym sie temu wieczku przyjrzala Smile
Odpowiedz
Reklama
#67
Tak robisz krak jednoskładnikowy, że nawet mnie się podoba Big Grin Świetna szkatułka ze skrzypcami, kotkowa też. Papież w czarnej ramce, no cóż... Dla mnie nie do przyjęcia, Dominika to dość brutalnie, ale celnie zakwalifikowała - częstochowski bazar Undecided W ogóle to nie przystaje do reszty prac, które są w zupełnie innym guście.
Odpowiedz
#68
Bardzo różnorodne,ciekawe prace.
Odpowiedz
#69
Mnie tez sie widzi ostatnie pudelko. Kucie kapitalne.
A papiez....juz dziewczyny powiedzialy- najmniej pasuje do Twoich prac.
Odpowiedz
#70
Papieski obrazek jest dla mnie ogromnie przygnębiający, bo i sam motyw smutny i czarna ramka. Może gdyby ramkę posrebrzyć ale ciemniejszym niż motyw "srebrem" byłoby lepiej. Mnie deku kojarzy się z rzeczami na ogół wesołymi więc trudno się przestawić na tak trudny temat. Podziwiam za to technikę wykonania, dla mnie to czarna magia, takie wypukłe obrazy. Może napiszesz jak to robisz.
Tacka, no cóż, podziwiam spęki, bo mnie jeśli wychodzą to takie mini -mini. Koty - kompletnie nie moje kolory, więc się nie wypowiadam, szkatułka dla dziewczynki OK. Lawenda - piękne spękania, a gałązki lawendy sprawiają wrażenie piórek unoszonych wiatrem.
Skrzypeczki - piękne, elegackie, stonowane, i jak dla mnie bardzo oryginalne - i kolorystyka i kompozycja.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl