Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ach ten decu
#21
Hm, mnie jakos niespecjalnie pasuje używanie forum wyłącznie jako reklamy dla swoich blogów, więc wybacz Adamie, ale raczej się tam nie wybieram.

Świecznik złoty badzo mi się podoba, świetne te kontury. Szkoda tylko, że na zdjęciu widać ledwie połowę przedmiotu. Drugi lampion niestety zupełnie mi nie odpowiada, ani wzór, ani kolorystyka.
Odpowiedz
Reklama
#22
Cos zle dodalem, ze takie wielkie i do tego dodalem trzy a tu tylko dwa
Odpowiedz
#23
tak, to proste: Kulke styropianowa oklejasz tasma dwustronna i pozniej obtaczasz w brokacie
Odpowiedz
#24
Styropian reaguje z klejem, sprubuj kapnac klejem na styropian to wypali dziure. A poza tym duzo szybciej i prosciej. Pozdrawiam
Odpowiedz
#25
Zaraz zaraz....to jaki Ty masz klej, ze wypala dziury?
Ja wczoraj robilam z chlopcami balwanki, smarowali je klejem i obsypywali sniegiem i zadnych dziur nie mamy.
Odpowiedz
#26
Moze rzeczywiscie jakis zly klej mialem
Odpowiedz
Reklama
#27
Bo pewnie masz na myśłi gorący klej...? Czy może jakiś mocno chemiczny... wystarczyłby zwykły wikol
Zapraszam na mój blog
http://elilka.blogspot.com/
Odpowiedz
#28
Czerwona jest fajniejszaSmile
Odpowiedz
#29
Dzieki za wszystkie komentarze i odwiedziny na moim blogu. Dzisiaj postanowilem pokazac wam co stworzylem jakis czas temu[Obrazek: DSC_1548.JPG]
To byla moja pierwsza praca z decu. Widac niedokladnosci, ale wlasnie tak zaczynalem.
[Obrazek: DSC_1842.JPG]
A to kolejna szkatulka, juz lepiej.
Teraz jestem na bazie swiat, wiec lampiony, stroiki, mam zamiar robic szopke z goma eva jak skoncz pokaze. Moze ktos wie jak to sie nazywa po Polsku(goma eva po Hiszpansku)? Szukam i nie umie znalezc. Pozdrawiam.
artrustic
Odpowiedz
#30
Pierwsza praca to ta biała z liśćmi? Szkoda, że zdjęcie dość małe, ale na tyle, na ile widać, to bardzo mi się podoba - bardziej od drugej szkatułki, gdzie motyw za mocno odcina się od reszty i wygląda na nierówno naklejony. Ładne kraki - chyba Smile , bo nie widać dokładnie.

Nie mam pojęcia co to jest ta goma eva, jakaś pianka plastyczna?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl