Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zalewanie lakierem
(09-01-2014, 04:23 PM)Erato napisał(a):
(08-30-2014, 11:07 PM)oli napisał(a):
e już tak nie kasandruj, zalanie raz a dobrze i wysuszenie (tak ze dwa tygodnie Naughty ) jest OK. Zrobiłam tak kilka tac i nic się z nimi nie dzieje, znaczy się, nie mszczą się Big Grin
Bo tace mszczą się nocą...NaughtyNaughtyNaughty

Shanka - gruba warstwa lakieru ma mnóstwo wad - skurcz, bąbelki, spękania od razu czasem, albo takie kratery do samego dna (no kocham je, czasem wystarczy grubsza warstwa lakieru na taki właśnie, co wysechł po wierzchu i oszukuje, że całkiem, a całkiem). A po iluś dniach robić się potrafią takie spękania w formie gwiazdeczek. I każde spękanie zalane czy polakierowane powtórnie kiedyś też popęka, siły nie ma.
No to powieszczyłam sobie i idę.
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Reklama
Odświeżam wątek: Co to znaczy gruba warstwa? Czy 2 mm to już grubo czy np dopiero...4-6? A może więcej?
Odpowiedz
Dwa milimetry to już bardzo grubo. Po prostu trzeba uzyskać maksymalny połysk przy minimalnej grubości - poszczególne warstwy lakieru muszą być jak najcieńsze.
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Achaś! Znaczy, zalewać, ale jak najcieniej Smile
Odpowiedz
Trochę od czapy... znajomy tak parkiet lakierował w salonie Big GrinBig GrinBig Grin wylał hektolitry lakieru i samo sie wypoziomowało. Schło ze 200 lat! Efekt jest taki, ze masz wrażenie jakby sie chodziło po szklanej tafli Big GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
no to podziwiam go za wytrwałość Smile
a paprochy się żadne nie poprzyklejały? Wszak kurz jest wszędobylski....?
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
Reklama
Pewnie się poprzyklejały to cyklinowali, nie pytałam o paprochy ... ups... Big GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości