Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klaniam się :)
#1
Skarcony przez przemiłe Panie, naprawiam swój błąd i dorzucam garść informacji o swej skromnej osobie. Nazywam się Sebastian (tak, tak o zgrozo, jestem z Marsa Smile ), a trafiłem tu gdyż od niedawna zainteresował mnie i przyznam, że wciągnął temat decu. A zaczeło się śmiesznie, swego czasu kupiłem małżonce opasłe tomisko pt. Poradnik Pani Domu ( niestety, nie wiedzieć czemu prezent ów nie przypadł jej do gustu Smile ), a tam pośród stron o gotowaniu, szydełkowaniu i chorobach zakaznych u dzieci, znalazłem dwie stroniczki o sztuce zwanej dekupażem...no i wpadłem, a że przy okazji zajmuje się wykończeniami wnętrz, żoncia moja nie robi aż takich scen kiedy wszędzie zaczeły walać się lakiery, farby i kleje. Uff, no to chyba na tyle, pozdrawiam wszystkich zanifekowanych jak ja, i idę walczyć, tj szlifować warsztat Smile
Odpowiedz
Reklama
#2
Mężczyzna na planecie Decu to rzadkość, tym bardziej cieszy obecność rodzynka, witaj Sebastianie Smile
P.s. ( mój zięć też Sebastian,ale to chyba nie Ty? Big Grin )
Odpowiedz
#3
(11-05-2012, 12:43 PM)bilkis napisał(a): Mężczyzna na planecie Decu to rzadkość, tym bardziej cieszy obecność rodzynka, witaj Sebastianie Smile
P.s. ( mój zięć też Sebastian,ale to chyba nie Ty? Big Grin )

Hm, chyba nie, mam żałować? Smile
Odpowiedz
#4
Hehe, Sebastianie, no nie wiem... mówią,że najlepsza teściowa,
to taka na 102, 100 metrów od domu i 2 metry pod ziemią,
a ja wciąż ponad powierzchnią jestem, ahahaha Big Grin

Ale mój zięć i tak mnie kocha,a przynajmniej tak mówi Big Grin
Odpowiedz
#5
Witaj u nas Smile
mamy już tu takich z Marsa, mamy Wink i tym bardziej nam miło, że was, Marsjan, przybywa.
Odpowiedz
#6
Witaj
na decuplanecie płeć nei ma większego znaczenia więc spoko dasz rade
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Reklama
#7
cześć!
Odpowiedz
#8
Cześć, skoro wykańczasz wnętrza (hihi), to nie dziwota, że w decu przy pierwszym spotkaniu wpadłeśSmile
Odpowiedz
#9
Witaj serdecznie muchtar Smile
Odpowiedz
#10
Witaj!

Panowie w deku to miła odmiana... Może nam podpowiesz jak robić deku dla mężczyzn, bo zazwyczaj panowie nie chcą kwiatuszków, a nie każdy/a chce rozebrane kobietki.... Mieć albo robić...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl