Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A co mi tam...
#11
Bardzo fajne prace, skrzyneczki na wino bardzo piękne i wazonik z różą Smile
A ta butelka i ściana, to czym obklejone są ,świetna faktura,już mam pomysł do czego ją wykorzystać bym mogła.
Odpowiedz
Reklama
#12
Buteleczka do kompletu fajna jest! Co dałeś na górę? Sznurek?

A córcia to ma dobrze z takim tatą! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#13
papier dekoracyjny, taki cieniutki pergamin, kupiłem w markecie bud. świetnie się z nim pracuje i bardzo łatwo, wystarczy pogiąć lub tez pomiętosić w dłoniach rozprostować, wcześniej ścianę pomalować farbą podkładową z klejem (warunek konieczny, papier musi się do czegoś przykleić) a następnie dociskać suchym wałkiem a potem to już pełna dowolność kreowania dekoracji - u mnie to jest bejca perłowa i werniks metaliczny. Tak, na górze butelki to jest sznurek, potraktowany srebrnym lakierem.
Odpowiedz
#14
gratuluję pomysłowości
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#15
Dzięki,będę musiała poszukać takiego papieru,bardzo,ale to bardzo mi się podoba to,co można przy jego udziale uzyskać Smile
Odpowiedz
#16
No i następny kreatywny Smile
Brawo! Smile Smile Smile
Odpowiedz
Reklama
#17
Zestaw z winem wymiata! Dobra kompozycja, czyste wykonanie, bardzo mi się podoba. Prace z dziewczynkami/baletnicami - są niesamowicie... kobiece, jak na wykonanie przez mężczyznę! Oryginalny pomysł z tą baletnicą, chociaż czegoś jakby brakuje, sama nie wiem...
Odpowiedz
#18
Śliczny wazonik popełniłeś Smile Swoją drogą - właśnie sobie wyobraziłam mojego tatusia jak dekupażuje Smile
Odpowiedz
#19
Prace warte kontynuacji tworzenia. Działaj dalej bo idzie Ci bardzo bardzo. Męski punkt widzenia w decu...interesujące Wink
Odpowiedz
#20
To ja na poczatku od razu przepraszam za pomylke ze ''zrobilas''. To nieswiadome i nie zamierzoneSmile
Wazonik rozyczkowy bardzo mi sie podoba. Smile
Az nie chce sie wierzyc, ze sa faceci, ktorzy umieja takie cuda wyczarowac i jeszcze chetnie sie do tego przyznajaSmile Tak trzymajSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl