Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A co mi tam...
#21
(11-05-2012, 10:56 PM)Shanna napisał(a): To ja na poczatku od razu przepraszam za pomylke ze ''zrobilas''. To nieswiadome i nie zamierzoneSmile
Wazonik rozyczkowy bardzo mi sie podoba. Smile
Az nie chce sie wierzyc, ze sa faceci, ktorzy umieja takie cuda wyczarowac i jeszcze chetnie sie do tego przyznajaSmile Tak trzymajSmile

oj tam, zaraz cuda (rumieniec zawstydzenia), podkreślam, że to moje mizerne początki, coś tam rzezbię, powoli się poduczam i podpatruję, ale fajnie, że mnie tak pozytywnie przyjmujecie Smile. Właśnie zabieram się za skrzyneczkę, a że zostało mi trochę tego papieru dekoracyjnego, no to zapewne poszaleję Smile

(11-05-2012, 10:26 PM)natabus napisał(a): Kurcze ciekawe połączenie tej baletnicy z czymś tam (pojęcia nie mam co to jest), skrzynki na winko jak dla mnie bomba i ten papier co się go w dłoniach miętoli też całkiem, całkiem dobry efekt daje. Jak dla mnie początki bardzo obiecujące.

z bursztynem Smile
Odpowiedz
Reklama
#22
No proszę, mężczyzna dekupażuje - super Smile Mnie urzekła baletnica bursztynowa - rewelacyjny pomysł, wżyciu bym na niego nie wpadła Smile A widzę, że Ty w ogóle z tych pomysłowych; papier, bursztyny, ciekawe, jak się ten wątek rozwinie Smile Z niecierpliwością czekam na skrzyneczkę Smile
Odpowiedz
#23
Najbardziej podobają mi się te skrzyneczki na wino Smile Są urocze Smile
Odpowiedz
#24
Nie dość, że facet to jeszcze kreatywna dusza i to w decu. Same plusy zbierasz Smile Ach i jeszcze jeden za fakturki Smile Świetnie sobie poczynasz. Brawo Smile
Odpowiedz
#25
Fantazja z dekoracyjnym daleko Cie zawiedzie, oj daleko... Smile Mi sie wlasnie bursztyn najmniej podoba, wszystkie elementy osobno sa ok, ale razem to chaos, sorry.
Za to reszta prac.. calkiem, calkiem, taca na 5!
Prosimy o jeszcze! Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl