Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 1.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pamiątki z podróży - pudełka "rowerowe" s. 25
#31
Świeczki urocze,szczególnie bałwankowa. A dzwonkowa bardzo swiąteczna. Bedzie ozdobą w święta
Odpowiedz
Reklama
#32
Do świeczek zrobiłam bombkę. Nie potrafię jej sfotografować. Wygląda lepiej niż na zdjęciu. Te dziwne plamy to spękania lakierem jednoskładnikowym, spód złota farba. Druga to jednocześnie druga w mojej "karierze". Jak same widzicie - świeżynka prawdziwa.Bombki tak sfotografowane nadają się raczej do antypiękności.


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
#33
co wy z tymi antypieknościami że niby taka kokieteria czy co bo nei rozumiem w bałwankach za duzo bałwanków to fakt - juz bym sobie darowała te na samej górze
a co do ostrokrzewu to jak dla mnei oki super
brawo
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#34
Omatko! Po całości leciałaś te bombki? łał!

A obłe kształty chyba nawet trudniej sfotografować niż okleić... A do tego jeszcze błyszczące....
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#35
Te bałwanki mnie powalają Smile Właściwie to teraz mam dylemat, bo ta bombka z kokardką też mi się bardzo, ale to bardzo podoba Smile
Odpowiedz
#36
Nie przepadam za słodkimi, dziecięcymi motywami, więc bałwanki mnie nie ruszają - ale świeca wyszła doskonale! Zresztą druga też, a bombki obydwie są bardzo dobre, nie wiem czego od nich chcesz. Przede wszystkim bardzo równo naklejone, nie widać żadnych zmarszczek, podziwiam, ja na razie zrobiłam bombkę ale tylko z wierzchu, bo jak zaczęłam przymierzać serwetkę do środka, to zmarszczki mi się aż na czole zrobiły Big Grin
Krak to już chyba nadmiar szczęścia - albo nie widać go na zdjęciach, raczej dał efekt jak sama napisałaś "dziwnych plam".
Odpowiedz
Reklama
#37
(11-05-2012, 09:02 PM)Erato napisał(a): Krak to już chyba nadmiar szczęścia - albo nie widać go na zdjęciach, raczej dał efekt jak sama napisałaś "dziwnych plam".

Tak wygląda na bokach. Ach te zdjęcia!!!


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#38
Obie piekne. I obie moglabym porwacSmile
A co do zdjec to sie nie przejmuj. Te bomby tak maja, ze je trudno pstryknacSmile
Odpowiedz
#39
Dokończyłam zegar i sama nie wiem. Już raz szlifowałam do surowego drewna, bo robiłam z krakiem 1 składnikowym. Miały być złote spękania ale wyszło coś dziwnego. Teraz robiłam 2 składnikowym i udało się. Chciałam takie złote niteczki ale mało je widać. Proszę o radę co zrobić z górą, bo chyba taka pustawa. A może tak zostawić?

           
Odpowiedz
#40
Zostaw gore. Co za duzo to niezdrowo. Zegar wyglada eleganckoSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl