Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 1.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pamiątki z podróży - pudełka "rowerowe" s. 25
#11
(10-31-2012, 07:19 PM)Podróżniczka napisał(a): lakieruję ok. 12-15 razy ale od razu przyznaję się że nie lubię szlifowania bi mi matuje prace a chciałabym aby były na połysk.To ważne?

Podczas szlifowania lakier matowieje, no bo go delikatnie scierasz, ale potem kladziesz kolejne warstwy i praca zaczyna lsnic.
Odpowiedz
Reklama
#12
Dzięki dziewczyny. Od dzisiaj nie wykręcam się i szlifuję.Mam nadzieję, że to pomoże.
Odpowiedz
#13
bardzo ładny początek Wink Lakierem się nie przejmuj - ja też mam z tym problem Smile
Odpowiedz
#14
                Kolejne prace. Nie wiem jak udały mi się zdjęcia ale walczę z nimi zawzięcie. Nie chcą wejść bo zbyt duże, a jak zmniejszę to niewiele widać.
Odpowiedz
#15
Teraz zdjęcia są OK. Ładne świeczniki, czysta i prosta praca. Butelka - dobry pomysł, ale wygląda na niedokończoną, biały wzór na czarnym tle wygląda za ostro, a nie jest idealnie równy. Chyba pomogłaby konturówka.
Co do lakieru - ja mam osobiste zdanie takie, że wszystko zależy od lakieru. Moim ulubionym jest lakier Pentart, bo zachowuje się tak, że praktycznie nie wymaga szlifowania. Po kilku warstwach ma się niemal lustro. Takie brzydkie smugi to raczej wina zbyt gęstego lakieru, niż pędzla. Spróbuj rozcieńczyć wodą, powinno być lepiej.
Odpowiedz
#16
Świeczniki moim faworytem
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Reklama
#17
Swieczniki bardzo eleganckieSmile A butla...cudna onaSmile
Odpowiedz
#18
Witaj, Podróżniczko Smile Zakładka bardzo mi się podoba - o lakierowaniu i szlifowaniu już wiesz Smile Buteleczka i śiweczniki takie czyściutkie - bardzo ładne Smile Dawaj kolejne prace Smile
Odpowiedz
#19
Wielkie dzięki dziewczyny. Pokrzepiona na duchu zabrałam się za świeczki. Jak skończę wstawię zdjęcia.
(11-01-2012, 10:37 PM)grarut napisał(a): A mnie ta butla się podoba. Poza tym to butelka po pysznym likerze kawowym o ile dobrze pamiętam. A świeczniki? czysty, klasyczny decou. Lubię takie czyste, delikatne prace.
Masz rację - likier pychota.
Odpowiedz
#20
(11-01-2012, 01:02 PM)natabus napisał(a): Butla ciekawa ale te delikatne świeczniki mnie urzekły.

O! Mam tak samo! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl