Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje późniejsze początki-kamienne jajo str. 188
Ciekawy motyw i kolorystyka, ale na wieku coś mi nie gra mam wrażenie jakby coś nie do końca wyszło Wink No i przy postarzanym przedmiocie zrezygnowałabym z połysku Smile

Odpowiedz
Reklama
Mnie sie podoba, przede wszystkim dlatego ze te kwiatki jakies takie inne sa. Co do postarzania to znam sie na tym jak diabel na gwiazdach wiec sie nie wypowiemWink
Odpowiedz
Motyw jest super, skrzyneczka jest ciekawa. Wewnątrz super wyszło, jednak na wieku nie bardzo mi pasuje tło. Może to wina przekłamania koloru tła na zdjęciu?
Odpowiedz
Cóż... zgadzam się z Eupsychią... To postarzanie chyba Ci nie wyszło...
Może to wina twardego pędzla do lakierowania? Bo widać ślady po pędzlu... A patyna (czy inny preparat, którym postarzałaś) nie chciała się dobrze rozetrzeć na tych rowkach.... Też tak miałam... Sad
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Eupsychia ma rację, taki błysk lakieru przy "postarzaniu" to nieporozumienie, wiedziałam, że coś nie gra. Teraz powiem jak to zrobiłam, jestem z natury leniuchem i lecę po linii najmniejszego oporu, więc najpierw było tło, następnie naklejony motyw i kilka warstw lakieru, następnie porządne matowienie całości papierem ściernym, później rozprowadzone 2 krople złotej farby gąbką po całości i 1 kropelki srebrnej (farba "powłaziła" w te rowki po matowieniu), następnie porządne przetarcie w obie strony papierem ściernym i wiecie co to wyglądało naprawdę fajnie, trzeba było tylko dać matowy lakier a ja dałam błysk i wyszła "dupa", niepotrzebnie. W sumie najbardziej mi się podobało bez lakieru, tylko chyba tak nie można zostawić Huh
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
A nie możesz na wierzch położyć matu??

Odpowiedz
Reklama
Ja to bym poszła w inne kolory i te zabawy na wieku zrobiła szaro- niebieskie(srebrne). Do tego podkreślenie rantów (przecierki) tym niebieskim z dołu... ale to takie tam moje.. Zawsze możesz coś poprawić, przemalować itp.- ale jeśli ma być stare- to zdecydowanie bez lustrzanego połysku.
Shy
Odpowiedz
Tak zrobię, z kolorami to raczej nie będę kombinować niech już to złoto zostanie, ale jaszcze raz porządnie zetrę papierem i dam mat, będzie lepiej. A to ogólnie to właśnie mam problem z kolorami i motywami co pasuje a co nie. Niestety mało artysty we we mnie, tylko sam rzemieślnikSad Dzięki serdeczne za wszystkie sugestie i życzę miłej niedzieli, ja niestety lecę na uczelnię na kolokwium z rachunkowości (to dopiero jest masakra, kompletna czarna magia Huh)
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Trzymam kciuki by się powiodło i poszło jak z płatka.
Odpowiedz
Piękna kolekcja jaj. Jeżeli poradziłaś sobie tak gracko z obłymi kształtami to mam wrażenie, że proste powierzchnie będą przysłowiową "bułką z masłem". Jaja super.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości