Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje późniejsze początki-panel świetlny str. 190
mi wieko teraz też się bardzo podoba. W herbaciarce z kotkiem i liśćmi to aż błysk bije od tak dużej ilości lakieru. No i super, tylko gratulować. A mam pytanie czy tygrys i tło w zeberkę to różne serwetki czy z tej samej brałaś?
Odpowiedz
Reklama
Tygrys piękny, wieko po zmianie takie malarskie- super- tylko brzeg bym taki kremowo- brązowawy zostawiła-nie złoty. Pokazałaś faktycznie pieknie dopieszczone prace!! Gratulacje!
Jaja mnie zdołowały......do kwietnia jeszcze tyle czasu- a Ty masz gotowe??
Shy
Odpowiedz
fajne...te pudła, lśniące i gładziutkie - gratuluję cierpliwości Smile
Odpowiedz
(10-10-2010, 08:25 PM)agata1286 napisał(a): mi wieko teraz też się bardzo podoba. W herbaciarce z kotkiem i liśćmi to aż błysk bije od tak dużej ilości lakieru. No i super, tylko gratulować. A mam pytanie czy tygrys i tło w zeberkę to różne serwetki czy z tej samej brałaś?

To ta sama serwetka ryżowa.
Dziękuję wszystkim bardzo za miłe słowa, to uskrzydla i daje motywację do dalszej pracy, i poszukiwańAngel
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
ten błysk jest niesamowity!
ile warstw lakieru trzeba dać, żeby tak błyszczało?
robię jednokolorowe serwetniki i chcę żeby pasowały do stołu który jest biały i błyszczący
pozdrawiam
Aga
Odpowiedz
(10-11-2010, 09:53 AM)natabus napisał(a):
(10-10-2010, 08:25 PM)agata1286 napisał(a): mi wieko teraz też się bardzo podoba. W herbaciarce z kotkiem i liśćmi to aż błysk bije od tak dużej ilości lakieru. No i super, tylko gratulować. A mam pytanie czy tygrys i tło w zeberkę to różne serwetki czy z tej samej brałaś?

Dziękuję wszystkim bardzo za miłe słowa, to uskrzydla i daje motywację do dalszej pracy, i poszukiwańAngel

a to jeszcze chciałabym wiedzieć, jeśli oczywiście można, gdzie została ona zakupiona? Oczywiście ta serwetka Smile
Odpowiedz
Reklama
Cóż powiedzieć więcej ? Dziewczyny powiedziały już prawie wszystko. Dołączam się do zachwytu.
Odpowiedz
(10-11-2010, 09:07 PM)agata1286 napisał(a):
(10-11-2010, 09:53 AM)natabus napisał(a):

a to jeszcze chciałabym wiedzieć, jeśli oczywiście można, gdzie została ona zakupiona? Oczywiście ta serwetka Smile

Tutaj kupiłam serwetkę
http://www.decoupage.net.pl/index.php?st...=196&nr=40
(10-11-2010, 01:11 PM)Delicja napisał(a): ten błysk jest niesamowity!
ile warstw lakieru trzeba dać, żeby tak błyszczało?
robię jednokolorowe serwetniki i chcę żeby pasowały do stołu który jest biały i błyszczący

Tak piękny połysk daje kilka warstw lakieru akrylowego bezbarwnego w sprayu Śnieżki. Pojemność 400ml o ile pamiętam i kosztuje w takim zwykłym sklepie z farbami i lakierami ok 11-12zł.
Odpowiedz
Jajka już umiesz ozdabiać - czekam na bombki Smile
Odpowiedz
Ostatnio "popełniłam" kolejną skrzyneczkę, próbowałam swoich sił w postarzaniu wieka, co sądzicie o efekcie?            
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości