Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje późniejsze początki-panel świetlny str. 190
...ale dajesz się prosić Smile
Shy
Odpowiedz
Reklama
No dobra daję, już postanowiłam, że jednak wieko wymienię. Boki mi się bardzo podobają z tym starym pismem ale wieko nie Dodgy.            
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
No! Warto było czekać! Pudło bardzo ładne chociaż bliżej mu do cartonage niż do decu! Tylko ta gałka mi nie pasuje!
Shy
Odpowiedz
Bardzo ładna i staranna praca. Gałeczkę również bym zmieniła.
Odpowiedz
Bardzo ladna. Podobaja mi sie takie pudla z lustereczkiemWink
Tak sobie mysle, ze moze ta galka by nie przeszkadzala tak bardzo, gdyby cala skrzyneczka byla pokryta pismem.
Odpowiedz
Witajcie mam mnustwo serwetek do wymiany może ktoś był by chętny:
http://pl.fotoalbum.eu/iwa138
Odpowiedz
Reklama
(09-30-2010, 09:24 AM)iwcia napisał(a): Witajcie mam mnustwo serwetek do wymiany może ktoś był by chętny:
http://pl.fotoalbum.eu/iwa138

Iwcia chyba mamy odpowiedni dział do takiego typu postów ...
Odpowiedz
No i wieko wymienione, teraz podoba mi się o wiele bardziej.    
Ta herbaciarka to całkowity eksperyment. Wieko z kotem to jest wydruk z komputera na papierze ryżowym, natomiast boki i wieko od środka to suszone liście wiele razy lakierowane, niemal już niewyczuwalne "pd palcem". Zużyłam masę lakieru ale efekt fajny, zdjęcia tego nie oddają.            
To skrzynia na biżuterię dla córki, koniecznie chciała tygrysy, no to są.        
Szkatułki, skrzynki owszem... ale nadal najbardziej lubię robić jaja, oto następna partiaRolleyes    
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Świetne prace. Zmiana wieka bardzo korzystna - chociaż stare też mi się podobało. Brawo za pomysł z suszonymi liśćmi - ciekawy efekt Smile Widać, że wiele pracy i serca wkładasz we swoje dzieła.

Odpowiedz
Bardzo ladne.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości