Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rodzaje 2-składnikowych preparatów do spękań
(10-30-2012, 10:23 PM)Grace napisał(a): Szukam szukam, czytam czytam i robię się coraz to głupsza Wink

Przejdzie Ci Big Grin
Odpowiedz
Reklama
Gdybym miała ci coś doradzić, to kup Pentarta do delikatnych spękań, ponieważ tworzy ładne delikatne spękania podobne do sottila stamperii, a jest znacznie tańszy.
Nałóż 2 warstwy stepu1, wtedy powinny większe powstać.
Odpowiedz
(10-31-2012, 11:33 AM)Zuzinka napisał(a): Ja mam ze Stamperii Smile
Przed użyciem warto też dokładnie przeczytać instrukcję, bo niektóre mają różne czasy schnięć.
A czym lakierowalas? Ja opisałam swoje "przeboje" z lakierowaniem kraka na wątku lakierowym...
Odpowiedz
No to ja nie wiedziałam ż etyle radzajów kraka jest, mój się nazywa nawet werniks do spękań i nie jest opisane jakie spękania ma robić ale teraz wiem że są delikatne, chyba że szybko uruchomię suszarkę jak jeszcza farba nie wyschnie, jest z firmy Meimeri, chyba musze poszukać czegoś innego bo jak oglądam wsze dzieła to te spękania jakby popękana spokrupka jajka strasznie mi sie podoba.
Odpowiedz
Ja posłuchałam Dyzi i kupiłam Pentarta do delikatnych spękań. Spękania są delikatne. Po przetestowaniu wyszło na to, że przy użyciu suszarki spękania wychodzą drobniejsze, a przy pozostawieniu do wyschnięcia są większe.

A tak w ogóle to Pentart do delikatnych spękań z boku słoiczków ma napis, że jest do delikatnych spękań a na wieczku, że jest postarzający %-/. Hmmm czy to aby normalne ...
Odpowiedz
Ojeju, żeby na mnie potem wszystko nie byłoSmile
Spróbuj dać 2 warstwy stepu1, powinny być większe oczka. Co do etykiet, to można się pogubić czasemSad
Odpowiedz
Reklama
Wielkość "oczek" zależy też od grubości warstw obu preparatów, jakie się nakłada - tak jak Dyzia napisała. Im grubsze, tym większe oczka powstają.
Odpowiedz
Muszę zainwestować w większe słoiczki, bo te małe to starczyły mi na test + spaskudzenie chustecznika ;-)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości