Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
raczkowanie
#1
    moje zupełnie pierwsze dzieło


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Reklama
#2
O zupełnie pierwsze dzieło wyszło całkiem, całkiem - widzę krak, i całkiem dobrze przyklejone i dokładnie wycięte motywy Smile
Może tylko ciut-ciut bym poprawiła kompozycję - ale to przyjdzie z czasem, jak na razie początki udane Smile
Odpowiedz
#3
Brawo!!! Bardzo dobra pierwsza praca! Rób następne! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#4
Jak na zupełnie pierwszą to zupełnie dobra i zupełnie ambitna! Dobry start!
Odpowiedz
#5
do tych wypocin używam produktów firmy pentart klej z werniksem, lakier wodny z połyskiem średnio mi się on podoba do szkła może byłby fajny ale do desek jakoś go nie widzę chyba matowy lepszy, i lakier do spękań jednoskładnikowy. Muszę dopracować warsztat trochę. Na tym etapie wzory też jakieś kwiatki i motywy roślinne mi się bardziej podobają niż widoczki


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#6
Jak na poczatkowe prace, to od razu mowie: rob dalejSmile
Bardzo ladnie i starannie wyciete motywy. Deseczka z oliwkami elegancka.
Co to tacy, przyczepie sie, ze za ciemna (a moze to wina zdjecia) i te ciapy kolo kwiatow troche za mocne. Zakladam, ze mialobyc cieniowanie. Ale nie boj nic....wszystkiego sie nauczysz.
Odpowiedz
Reklama
#7
Ładnie dobierasz motywy. Kwiaty to zawsze wdzięczny materiał... Smile

Błysk na drewnie nie jest zły, ale mat też potrzebny, szczególnie do prac postarzanych.

A na tacy te "cienie" rozciągnęłabym na całość tła - tak jak w lewym dolnym rogu...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#8
Najbardziej udana, moim zdaniem, jest deseczka, choć niezbyt podoba mi się napis...
doniczka - wybór motywów wydaje mi się dość przypadkowy i zupełnie nie pasuje mi ten pączek róży na górze, a i kwiaty wyglądają na zawieszone w przestrzeni...
a taca... przykro mi, ale mnie się nie podoba... i to nawet nie chodzi tylko o to, że ranty pomalowane farbą sprawiają wrażenie ciężkości..
nie podoba mi się środek, napisy rozmijają się z motywem ( no bo co ma wspólnego napis coffee z liliowcem?), o ciemnych plamach wokół kwiatów pisała już Shanni, więc się nie będę powtarzać... Smile

Ale pierwsze koty za płoty, jak powiedziałaby Grarut, rób dalej, a każda następna praca będzie lepsza Smile
Odpowiedz
#9
Jak to: co ma wspólnego? Kawa podana na tacy z bukietem kwiatów o wiele lepiej smakuje! Smile Herbata również Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#10
Jestem pod wrażeniem dokładności wycinania motywów! Robisz to nożyczkami czy nożykiem?
Podoba mi się deska oliwkowa, doniczka tak sobie, bo choć wygląda starannie, to jednak faktycznie motywy nie tworzą jakiejś spójnej całości.
Taca zdecydowanie wymaga poprawienia cieniowań wokół kwiatów. No i przydałoby jej się odrobnę czegoś jaśniejszego na rantach - wszystko to można poprawić, przetrzeć trochę lakier papierem ściernym, wycieniować akrylówką z opóźniaczem albo rozwodnioną, brzegi można przetrzeć złotą farbą czy patyną.

Pentart ma też ten sam lakier w wersji matowej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl