Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
raczkowanie
#21
Mnie się podoba Primo Bacio, bo jest w wersji czarno-białej, aczkolwiek zmarchy ma okrutne, ale mnie by wyszły takie same, więc rozumiem w czym rzecz Big Grin I kulka-potencjalna bombka fajowa.
BTW - zapraszam na konkurs bombkowy! KAŻDY może wziąć udział Smile
Odpowiedz
Reklama
#22
Ładne te pierwsze pracę Smile
Starannie wykończone...

Początek bardzo udany.. Gratuluję Smile
Odpowiedz
#23
Eeee no.Jak na pierwsze prace, to bardzo ładnie Smile Mnie się podoba to, co widzę Smile
Odpowiedz
#24
ratunku kobiety wena mnie opuściła mam oto taki wazonik i już go malowałam tarłam i znowu malowałam i teraz wyszła mi spod pędzla taka winorośl i nie wiem co z nim dalej począć jakoś nie do końca mi się to wszystko podoba chyba papier ścierny będzie w ruchu

powstała jeszcze taka tacka, też przeboje z nią miałam ale efekt końcowy jest taki, jak moi faceci sa w domu w komplecie to talent mnie opuszcza niestety


Załączone pliki Miniatury
       
„Sztuka dyplomacji polega na umiejętności pokrajania tortu w taki sposób, aby każdy uważał, że dostał największy kawałek.”Huh
Odpowiedz
#25
Na wazoniku to jest ręcznie malowane? To może by uzupełnić np. kwiatami wyciętymi z serwetki? Albo i nawet liśćmi bluszczu, byłyby i malowane, i decu. Albo winogrona, skoro to ma być winorośl. I koniecznie trzeba by go troszkę rozjaśnić, bo taki smutnawy mi się wydaje...

Na tacy podoba mi się kompozycja kwiatów, natomiast nie podoba mi się cieniowanie, wygląda jakby od brzegów coś zamokło... No i taca potrzebuje porządnej porcji lakieru, żeby schować zmarszczki na motywie.
Odpowiedz
#26
Właściwie to mogłabym słowo w słowo przepisać post Erato... Wazonik rozjaśnić, a przynajmniej rozweselić kolorem np. kwiatów..
A tacy te cienie rozciągnij na całość jasnego tła...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#27
Tak tak....wazonik rozjasnic.
A z taca? Nie wiem. Nie podoba mi sie cieniowanie. No i trzeba bedzie lakierowac i szlifowac zeby zmarszczki nie byly widoczne. Nie kleilas motywu zelazkiem?
Odpowiedz
#28
Pierwsze koty za ploty, duzo tego powstalo, rozne przedmioty, dobrze, bo kazdy przedmiot inaczej 'pracuje'. taka taca na przyklad, niby mozna pomalowac tlo i nakleic kwiaty, i jest ok, ale cieniowanie to praktyka.. polecam opozniacz do akryli, farba sie bardziej slizga i wolniej schnie. Albo sprobuj dac troche koloru wokol motywow (lub pod nie, zanim nakleisz) i nawilzana chusteczka (do make up'u albo do pupy dziecka :Smile rozciagnac je , rozcapierzyc, poprzecierac, tak zeby na brzegach najcieniej bylo. Wielkie brawa natomiast za jednoskladnikowca, trudno sie z nim pracuje, a Tobie wychodzi Smile I na deseczce tylko akcenty polozylas zamiast po calosci. Swietnie!
Odpowiedz
#29
Początki bardzo ładne Smile A jeśli chodzi o wazonik i tacę, to podpisuję się pod tym, co napisały Erato i Zuza. No i czekam na następne dzieła Smile
Odpowiedz
#30
Zgadadzam sie z tym co dziewczyny napisały.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl