Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Początkowe początki
#11
Porwałam się na bombki Blush

               
Odpowiedz
Reklama
#12
A co się tak rumienisz? Bardzo ładne bombeczki zrobiłaś! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#13
Calkiem niezle. Trzecia zabieram i uciekamSmile Sliczna jest.
Odpowiedz
#14
Faktycznie, Zuzalencja ma rację - ten rumieniec zupełnie niepotrzebnie lico Twe płoni Smile
bardzo ładne bombki Smile
Odpowiedz
#15
Dziewicze bombidla bardzo obiecujace! Smile (troszke cieni, tak ociupinke wokol motywow, by sie przydalo, albo transfer, zeby nie bylo widac granicy).
Brawo!
Odpowiedz
#16
Dla mnie z pierwszych prac wygrywa tacka.Przy okazji pozwól ,że zapytam tu innych o co chodzi z tym lakierem?Dlaczego uważacie ,że jest go za mało?
Dlatego ,że się nie błyszczy? czy co? Bo jak dla mnie to akurat do tego kraku błysk zupełnie odpada.Więc nie kumam ...
Bombki absolutnie w moim klimacie.WSPANIAŁE.Zawiesiłabym je u siebieTongue





Odpowiedz
Reklama
#17
Dziękuję za opinieSmile Niestety z cieniowaniem u mnie raczej kiepsko więc jest jak jest Smile Motywy są wydzierane z ryżowca.
Odpowiedz
#18
(11-20-2012, 05:21 PM)satori napisał(a): Dla mnie z pierwszych prac wygrywa tacka.Przy okazji pozwól ,że zapytam tu innych o co chodzi z tym lakierem?Dlaczego uważacie ,że jest go za mało?
Dlatego ,że się nie błyszczy? czy co? Bo jak dla mnie to akurat do tego kraku błysk zupełnie odpada.Więc nie kumam ...
Błysku byc nie musi - można użyć matowego lakieru. Tylko że dopiero kilka warstw lakieru tworzy jednolitą powierzchnię, na której nie widać granic motywu i drobnych nierówności pracy - zmarszczek serwetki, zgrubień farby itp.
Odpowiedz
#19
Bardzo ładne bombkiSmile
Odpowiedz
#20
bombeczki moje kochane...śliczne.....
motywy, cudowne.......
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl