Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kila słów o sobie na powitanie......
#1
Witam wszystkich bardzo serdecznie WBW (Wszystkich Bez Wyjątku)
Mam na imię Ania i od niedawna (kilka tygodni) zaczęłam przygodę z decoupage. Moja wiedza w tej materii jest na tyle skromna, że postanowiłam zawitać na forum w celu uzyskania bezcennych wskazówek i porad.

Interesuje mnie tylko "technika serwetkowa" (nie podobają mi się ozdoby przestrzenne, szopki, domki, bałwanki i choinki zamknięte w pleksi, filowane ozdoby)
Wykonałam już kilka bombek, które wyszły przyzwoicie, choć moja pierwsza bombka to kosmos.....hehehehehe
Przyznam się bez bicia, że ogólnie przedmioty ozdobione techniką decoupage osobiście mi się nie podobają, nie planuję też ich gromadzić w domu.....ale lubię się tym zajmować, sprawia mi to wielką przyjemność....
wymaga cierpliwości, wyobraźni,..........

Wśród Was jest wielu doświadczonych wszechstronnie artystów (wg mnie, każdy kto tworzy coś nowego, coś z niczego jest artystą) i na ich pomoc w szczególności liczę.......




Odpowiedz
Reklama
#2
witaj
hmmm jak nie podoba Ci się coś to po co chcesz to tworzyć - bez sensu jak dla mnie bo nigdy nie włożysz w to całego serca ( ale to tylko moje zdanie)
nasze forum to nie tylko miejsce z którego się "czerpie wiedzę"- to przede wszystkim miejsce spotkań ludzi którzy tworzą decoupage- czyli pracują w tej technice, poszukują nowych rozwiązań, nowych inspiracji, ludzi którzy to kochają, dla których jest to pasja i którzy chcą się nią DZIELIĆ tak tak kochana dzielić czyli dawać coś w zamian - jednym sowem pokazujemy swoje prace i służymy radą ale oczekujemy też tego samego od innych.
dlatego zapraszam do pokazania swoich prac i podzielenia się swoimi doświadczeniami
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#3
Gofira, widzę że źle mnie zrozumiałaś,
to, że nie mam w domu przedmiotów udekorowanych techniką decoupage to nie znaczy, że w prace nie wkładam serca, zajęcie strasznie mi się podoba, nie znajduję jednak miejsca na te przedmioty w swoim domu! Na chwilę obecną nie odpowiada mi cukierkowy klimat pięknych słodziutkich różyczek na tacy do ciasta.....no ale nie krytykuję tych, którym taka taca spędza sen z powiek.......to trochę jak np. projektant ubrań sam chodzi w dresie bo lubi, stworzone w pocie czoła i z wielkim sercem kreacje-sprzedaje....

Jeśli tylko moja skromna wiedza się komukolwiek, do czegokolwiek, kiedykolwiek przyda to z chęcią się nią podzielę, ale puki co nie mam się czym dzielić......
Podobnie jest z pracami, które wykonuję...jeśli uda mi się zrobić coś czego nie będę się wstydziła to się pochwalę.....

BTW, dzięki za tak serdecznie i ciepłe przyjęcie......


Odpowiedz
#4
Witaj Kobieto o Bardzo Skomplikowanym Nicku! Smile

Dekupaż to nie tylko słodkie różyczki, różowości i koronki... To może być czerń i motywy metalowe... I to w tym jest piękne! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#5
Witaj,

(10-12-2012, 12:45 PM)RotkiwKerianna napisał(a): (...) Przyznam się bez bicia, że ogólnie przedmioty ozdobione techniką decoupage osobiście mi się nie podobają (...)

Ja Twój post zrozumiałam dokładnie tak samo jak Gofira i dokładnie to samo pytanie chciałabym Tobie zadać - jak można robić dobrze coś, co nam się nie podoba??...

Czy to znaczy, ze nie potrafię czytać ze zrozumieniem?? Sad


Odpowiedz
#6
(10-12-2012, 07:16 PM)Ataner napisał(a): Witam i ciepło pozdrawiamWink
Trochę mnie też zadziwiło to zdanie, że dekupażowe rzeczy Ci się nie podobają...
Zuza mówi, że masz nick skomplikowanySmile Czyżby ukrył się tam Wiktor, Irek i Anna?Wink

taaaa, Wiktor to mój synek, Irek to najlepszy na świecie mąż a Anna to ja Smile

a co do podobania się - zatem wyobraźcie sobie Zienia w swoich sukienkach, bo Woliński w sukience to bym się nie zdziwiła...... a jeden i drugi tworzy coś nie dla siebie a dla innych

te porównanie pozwoli lepiej zrozumieć co miałam na myśli....pisząc nie lubię, nie podoba mi się
Odpowiedz
Reklama
#7
Witam i ja. Krotko, bo co sie bede czepiac tego niepodobaniaTongue
Choc tak na chlopski rozum biorac- jak cos mi sie nie podoba, to nie robie tego. Eh....i juz sie czepiamSmile
Odpowiedz
#8
Hmmm...ciekawa motywacja do działania, witaj wśród nas.
Odpowiedz
#9
Witam Cię serdecznie Smile
Odpowiedz
#10
witaj serdecznie Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl