Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seesunflowers pierwsze próby dekopażu :)
#11
Piękny chustecznik. Brawo za pomysłowość Exclamation Wszystko tak ładnie pasuje do siebie (motyw serwetki, koła ratunkowe, sznur). Widać, że masz głowę pełną pomysłów i przykładasz się aby Twoje ,,dzieło" było niebanalne i starannie wykonane. Tak trzymaj Smile
Odpowiedz
Reklama
#12
Bardzo pomysłowa praca.Podoba mi się również Twoja dbałość o szczegóły Smile Super!
Odpowiedz
#13
Seesunflowers, ja najpierw lakieruję bejcę, żeby się nie wtryniała nigdzie, gdzie jej nie chcę Smile
Odpowiedz
#14
UWAGA UWAGA a dzisiaj coś specjalnego na poprawę humoru, czyli... ostateczna wersja prezentu dla Żeglarza

Wyszło jak wyszło a to przez brak papieru do pakowania i zbyt ogromniaste lenistwo, żeby wyjść do sklepu.

Żeby nie było, że pomysłowa nie jestem, zamieszczam Smile

Wiem, wykonanie kiepściutkie, ale miejmy nadzieje, że Żeglarz pomysłowość doceni Tongue

Miłej niedzieli Dziewczyny!

   

   

   
Odpowiedz
#15
grunt to dobry pomysł Smile Myślę, że się spodoba - mnie się już opakowanie podoba Tongue
Odpowiedz
#16
Wcale się nie dziwię dziewczynom, że pieją z zachwytu. Dołączam i ja do tego grona. Nie będę się powtarzać, dziewuszki napisały już wszystko. Postawiłaś sobie wysoką poprzeczkę Smile Skoro to jest pierwsza praca to co będzie dalej? Mistrzuniu nam się kroi Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#17
Chustecznik.... Moim marzeniem jest to żeby moja pierwsza praca wyglądałą jak Twoja. A że marzenia się spełniają to trzymajcie kciuki... A co do opakowania to bardzo mi się podoba, ja bym tylko rozprasowała te kropkowane końce chusteczek żeby się tak nie rzucały w oczy... Ale pokazujesz, że można zrobić coś z niczego Smile
Odpowiedz
#18
Chustecznik - wow! Uwielbiam morskie/żeglarskie motyw, ta praca wyszła naprawdę doskonale! Dla mnie osobiście te koła ratunkowe to już "nadmiar szczęścia", ale nie każdy musi być takim minimalistą jak ja... A sam pomysł na zrobienie tych elementów rewelacyjny. No i nawet motyw w środku - teraz żal będzie tam włozyć chusteczki Big Grin

Gratuluję takiej pierwszej pracy Smile
Odpowiedz
#19
Chustecznik wyszedł Ci naprawdę dobrze. Smile Fajne te twoje początki. Opakowanie na prezent też jest dobre. Domyślam się, że prezent się spodobał... Smile

Świat decoupage i nie tylko...
http://szafa-artystyczna.pl
Odpowiedz
#20
Erato- dla siebie bym nie zrobiła tych kół, ale miało być oryginalnie i z pomysłem, też jestem raczej minimalistką

Spord- opakowanie to wiesz, tak na szybko, nie miałam papieru do pakowania w domu, zapakowałam w to co było. Pod bibułą, żeby nie prześwitywało, prezent jest zapakowany w stary plakat z muzeum. Więc nawet nie pomyślałam o tym prasowaniu Tongue

A dalej... nie wiem czy coś będzie bo skończyły mi się fundusze Tongue a jeszcze dzisiaj zepsułam pudełko (zostawiłam je na kilka godzin w wodzie, miała być chwila żeby rozpuścić vikol a apotem zapomniałam o nim Tongue )

DZIEWCZYNY, DZIĘKI ZA WASZE WSZYSTKIE POCHWAŁY Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl