Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień dobry!
#1
Witam serdecznie! Mam na imię Magda i dopiero rozpoczynam swoją przygodę z dekupażem. To znaczy wykonałam już kilka rzeczy, ale ze względu na moje eee nie, to nie to, nie podoba mi się, jeszcze nic nie przeszło etapu lakierowania. Teraz lakieruję swój pierwszy chustecznik Smile

Jestem zachwycona Waszymi pracami i pomysłami Smile

Pozdrawiam!
Odpowiedz
Reklama
#2
Wszyscy kiedyś zaczynaliśmy (wszyscy, bo mamy też wśród nas przdstawicieli męskiej nacji Wink), więc nie ociągaj się tylko zakładaj swój wątek w dziale Nasze prace i pokazuj! Jeśli bedzie cos nie tak, to na pewno ktoś Ci o tym powie... A często jest i tak, że to tylko nam się wydaje "eee nie, to nie to, nie podoba mi się..." a wcale nie jest tak źle... Smile

A więc witaj i do roboty! Smile
Odpowiedz
#3
Witaj
miło Cię witam i nic się nie martw warto pokazywać wszystko co się robi - dlaczego? ano przede wszystkim po to by poczytać o swoich mocnych stronach - bo każda praca ma jakieś plusy i o tym co można podrasować, poprawić na czym można jeszcze popracować tak by kazda następna byla jeszcze lepsza - jedno wiem z pewnościa warto z nami byc i dlatego witam i zapraszam
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#4
Witam serdecznie u nas Smile Nie ociągaj się i zakładaj swój wątek, a my ocenimy, czy się nada czy nie Wink
Odpowiedz
#5
Dziękuję za tak miłe powitanie Smile mam nadzieję, że dzięki Waszym radom nauczę się czegoś Smile
Odpowiedz
#6
Tak przeglądałam to forum w czasie, gdy lakier mi schnął i nie mogę wyjść z podziwu nad Waszymi umiejętnościami Smile
Wrzuciłam świeżynkowe zdjęcie mojej świeżynkowej pracy Smile bo ja nie tylko na forum jestem świeżynka, ale również w dekopażu Smile

mam nowe słowo w sowim słowniku, świeżynka
Odpowiedz
Reklama
#7
Witam i ja serdecznie.
Odpowiedz
#8
Witam.
Odpowiedz
#9
Witaj Seesunflowers w naszym gronie
Odpowiedz
#10
Hej,hej! Fajnie,że do nas dołączyłaś Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl