Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bajkowy kącik :)
#1
Moja przygoda z decoupage zaczęła się od wieszaków i trwa nadal, z tym że rozwinęła się na inne przedmioty Smile
               
Odpowiedz
Reklama
#2
Mam słabość do wieszaków z kokardkami Wink Dlatego te podobają mi się najbardziej Wink
Odpowiedz
#3
Witajcie! Zakupiłam komódkę niezbędną mi do przechowywania pojawiających się w ekspresowym tempie akcesoriów i miałam kilka pomysłów na udekorowanie jej, ale skrzyneczka tylko jedna.. Ale w razie czego można udekorować jeszcze drugą stronę szufladek i przekładać do woli Smile Na razie zrobiłam tylko jedną:

   
Odpowiedz
#4
Dziękuję Smile
Odpowiedz
#5
Prace ładne i starannie wykonane...tak, tak zdecydowanie jesienne wieszaki naj.
Odpowiedz
#6
Podoba mi się ten kolorowy misz-maszSmile Ładnie wygląda - kolorowo, radośnie i starannie Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
O, dziękuję za podpowiedź, nie wiedziałam, rzadko korzystam z forum ale mam nadzieję że to się zmieni Smile
Odpowiedz
#8
Właśnie na to liczę - że będę mogła się poradzić jeśli czegoś nie wiem lub mi nie wychodzi, pokazać jakie zrobiłam postępy i oczy wiście obejrzeć Wasze prace Smile

Po przeszukaniu informacji na temat decoupage znalazłam wątek o tej technice zdobienia na tkaninach, wobec tego i ja postanowiłam spróbować i tak oto z dwóch nudnych białych bluzeczek powstały dwie nowe Smile i własnoręcznie wykonane..




Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#9
No i już połączyłam Wink

A prace fajne - mnie tak jak Ataner bardzo podoba się kolażowa komódka, koszulki też, no i te wieszaki na których wiszą...
Gdyby jeszcze ciut wieksze zdjęcia były Wink
Odpowiedz
#10
Dziękuję za połączenie, za ocenę , a zdjęcia powiększę Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl