Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuzinkowe rzeczy
#1
W końcu zebrałam się na odwagę i postanowiłam umieścić zdjęcia rzeczy które wykonałam przez ostatni miesiąc Smile

Pierwsza rzecz, może mało efektowna, ale na mojej półce prezentuje się uroczo - komplet świeczuszek:
   

Czas na bzową skrzyneczkę Smile Prezent dla bliskiej osoby Smile
       

Ziołowa ramka, w moich ulubionych kolorkach.. Na brzegach zewnętrznych zastosowałam lakier do spękań jednoskładnikowy.
       

Ostatnią rzeczą jaką zrobiłam, z której jestem najbardziej dumna jest motylkowa skrzyneczka Smile Czyli motyle atakują Smile
               
Odpowiedz
Reklama
#2
noooo śliczne - coś czuję przez skórę że tu nam nowy talent w decu rośnie - masz wielki potencjał. prace dopracowane- mi własnie najbardziej podobaja się świeczki. choć reszta też niczego sobie - lustro też przykuło moją uwagę. BRAWO
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#3
Powtórzę za Gofirą -świeczki najbardziej mi się podobają. Ramka super.Masz bardzo dobre wejście dziewczyno!
Odpowiedz
#4
Pięknie! Najbardziej podoba mi się rama lustra, jest cudna Smile
Zresztą wszystko jest piękne...i te kolory ....pięknie Smile
Odpowiedz
#5
Bardzo, ale to bardzo udany początek. Świetne prace i widać, że wciągnęło cię na maksa Smile
Odpowiedz
#6
I ja dolacze sie do pochwal. Wszystko piekne i eleganckie. Podoba mi sie bardzo to bzowe pudelko.
Odpowiedz
Reklama
#7
Piękności tworzysz! Nawet nie mogę powiedzieć co najbardziej mi sie podoba Wink
Im więcej ma­my do po­wie­dze­nia, tym bar­dziej bra­kuje nam słów.
Odpowiedz
#8
Urocze praceSmileŁadny początek. Mnie najbardziej się rameczka i świeczuszki podobają Smile
Odpowiedz
#9
Ho ho ho... Pięknie zaczynasz!!! Bzowe pudełeczko - naj, naj!!!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#10
Same pochwały dostałaś,ale zasłużyłaś na nie. Nie każ nam czekać kolejny miesiąc na następne prace.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl