Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuzinkowe rzeczy
#21
Ślicznie w tym Twoim wątku i tak kolorowo.Bardzo ładne prace.
Odpowiedz
Reklama
#22
adne pudełko- bardzo lubię ten motyw taki wdzięczny
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#23
Zdecydowanie bzów, bo maki to serwetka - mam ją Smile
Odpowiedz
#24
Niechby jej się nie spodobało. Ja bym zastanawiała się poważnie nad zmianą teściowej wtedyBig Grin
Bardzo ładneSmile
Odpowiedz
#25
Witam nową koleżankęSmile
Jak na początek to muszę stwierdzić,że nie źle zaczęłaś...przynajmniej jeżeli chodzi o ilość prac.Ja czasami lubię się czepiać szczegółów,ale tym razem zacznę od chwalenia.
Świeczki są super.SmileKiedyś zbieranie świeczek było moim hobby,więc mam do nich sentyment.
Szkatułka w fiołki fajna,choć brakuje mi w niej czegoś...ale to dopiero Twoje początki(ja bym pobawiła się z farbkami i porobiła delikatne cienie na wieku).Za to boki bardzo mi się podobają,pomysłowe te kropeczkiSmile.
Motylki i maczki prześliczne.Masz pomysł na to żeby Twoje prace były różnorodne i kolorowe.Tak trzymaj!!!
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
#26
Pozostaje mi tylko przyłączyć się do chwalącego chóru Big Grin Bo jest co chwalić, świetne prace. Wyglądają naprawdę "profesjonalnie", a jeśli świeczki były Twoją pierwszą pracą, to ja nie mogę... Pierwsza próba i od razu profeska Big Grin

A czy ja mogę tak nawiązać i zapytać, jak się robi decou na świecy, w sensie czy to wymaga jakiegoś specjalnego kleju/lakieru? Czy nadają się takie same preparaty jak do drewna?
No i czy taką świecę można potem normalnie spalić? Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#27
A o to pracę dla mojego ukochanego - do jego pracy Smile

Pudełka na płyty CD ze zdjęciami z różnych okazji.

Boki robione przy użyciu lakieru jednoskładnikowego do spękań.
           
       
Odpowiedz
#28
Wszystko śliczne.. I skrzyneczka i pudełeczka. Bardzo fajny pomysł.. Tylko ten krak i wtym ostatnim niebieskim pudełeczku mi nie pasi... Ale to tak tylko moje skromne zdanie Smile
Odpowiedz
#29
hmmm.... Nie wiem czy te postarzające kropki są na pracach, czy na zdjęciach... Bo postarzenia nie pasują do tych motywów - dlatego ten krak na niebieskim nie pasi... Cała reszta bardzo mi się podoba - łącznie z pomysłem na "pomoc" ukochanemu!!! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#30
Powinnaś podziękować swojemu chłopakowi,że pomaga Ci w podpowiadaniu pomysłów na nowe prace.Fajnie to wyszło.
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl