Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuzinkowe rzeczy
#11
Dziękuję Wam wszystkim za ciepłe słowa, jakie dostałam..
WOW nie spodziewałam się, że aż tak przypadną Wam do gustu moje prace.. Cały czas śledziłam pracę przez Was dodawane i wydawało mi się, że moje nawet w połowie im nie dorównują..

Naprawdę dziękuję..
Jak tylko coś zrobię to od razu przyślę zdjęcia.. Smile Może to nie będzie miesiąc czekania Tongue
Odpowiedz
Reklama
#12
Gratuluję pierwszych prac. Są bardzo ładne Smile

Świat decoupage i nie tylko...
http://szafa-artystyczna.pl
Odpowiedz
#13
Bardzo ładne prace Wink Widać, że wkładasz w nie dużo serca i wysiłku Smile
Najbardziej podoba mi się pudełeczko w motylki i te zielone rogi Smile Super o wygląda Wink
Odpowiedz
#14
Najbardziej mi się podobają te świeczuszki chyba sama sobie kiedyś podobnę zrobię... Reszta też niczego sobie. Smile
Odpowiedz
#15
A mnie urzekła ramka Smile
Nawet nie przeszkadza mi ten zielony w środku Smile
Odpowiedz
#16
Witam ponownie Smile
Wiem, że długo mnie tu nie było, ale to nie znaczy, że nic nie robiłam, a zapał mi przeszedł. Wręcz przeciwnie.. Smile Jak tylko mam wolną chwilkę, to coś tam sobie robię. Nawet mój przyszły mężuś mnie zatrudnił do robienia pudełek dla jego klientów - ale o tym później.

Tym razem skrzyneczka makowa Smile pudełeczko dla przyszłej teściowej. Wyobrażacie sobie, że musiałam się przyłożyć. Efekt osiągnięty - prezent się bardzo podobał Smile
               


Więcej zdjęć wykonanych zdjęć niedługo dodam Smile dajcie mi szansę Smile
Odpowiedz
Reklama
#17
Ho ho ho... A toś się wkupiła w łaski teściowej! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#18
No no no, szkoda, że ja nie dekupażowałam zanim wyszłam za mąż Big Grin Pomysł na wkupowanie się w łaski przyszłej teściowej godny polecenia Smile A pudełko bzowe mnie urzekło - takie czyściutkie i proste Smile A ten motyw to papier czy serwetka?
Odpowiedz
#19
Ale pytasz o motyw bzów czy maków?
Odpowiedz
#20
EleganckieSmile Teraz czekaj, az tesciowa pokarze kolezankom i za chwile bedziesz miala zlecen ze ho....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl