Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#11
Witajcie, jestem teraz w pracy sezonowej poza domem i nie mam jak sfotografować obecnych prac, ale mam zdjęcia moich pierwszych ,,wypocin" styczniowych, które trafiły do Pani z ELsfery ( kiedyś opowiem w jaki sposób) stąd to logo przy nich. Jak wrócę koniec sierpnia do domu to wrzucę inne- nie mam tylko bladego pojęcia jak to zrobić bo ja już trochę wiekowa jestem i mam z tymi sprawami techniczno-informatycznymi problemy. Ale zdjęcia to chyba na innym wątku się wstawia?
chyba nie dam rady wstawić tych zdjęć, nie widzę ich po wstawieniu? Pewnie robię coś nie tak jak trzeba? Potrzebuję jakichś wskazówek, proszę. Tymczasem idę spać zaraz zacznie świtać. Dobrej nocki dziewczyny.
Odpowiedz
Reklama
#12
Wstawiłaś-nie wstawiłaś... ale prace obejrzałam...
Podoba mi się kielich-lampion i szkatula z hortensją Smile
całkiem ciekawie wygląda też zielona deseczka z tulipanami, choć jednak to tło zbyt dominuje nad motywem... ale ogólnie nie jest źle... Wink
Wracaj szybko i zakładaj swój wątek Smile, myślę, że będzie co oglądać.
Odpowiedz
#13
Witaj Bożenko!
Zaraz lecę szukać Twojego wątku - ta szkatuła z hortensją mnie frapuje! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#14
Witam.
Odpowiedz
#15
Nie ma.... Sad
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#16
Czego nie ma? Wątku? No przecież pisała, że założy jak z tych robót wróci...
Odpowiedz
Reklama
#17
Eeee... pisała, że nowe zdjęcia zrobi, jak z robót wróci... A stare, te co Ty widziałaś, to mogłaby już wrzucić....

No, dobra! Poczekam! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#18
Ale przecież też pisała, że jej się nie udaje ich zamieścić... Wink
Odpowiedz
#19
Hej dziewczyny, chyba mi się udało!!! Założyłam wątek ,,8 miesięcy temu" w ,,Naszych pracach na forum". Pozdrawiam ciepełko i zaraz znikam- kończy mi się przerwa na kawę ( praca 24/dobę) Tak już mamy, no nie? Czy macie lepiej?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl