Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
#41
Cudne bransoletki, wszystkie bez wyjątku.Gratulacje Smile
Odpowiedz
Reklama
#42
Z takimi bransoletkami ma się wakacje cały rok Smile
Odpowiedz
#43
Witaj Smile Pooglądałam sobie wszystkie Twoje prace i muszę powiedzieć, a właściwie napisać, że jestem pod wrażeniem wyboru przedmiotów do deku Smile Lampka - super, ja bym się bała w ogóle do niej podejść Smile No i te talerze... Od razu sprawdzałam na stronie Ikei, w jakiej są cenie, bo sama chyba się przymierzę Smile No, a bransolety po prostu fantastyczne, a to cieniowanie, to moje marzenie Smile Z utęsknieniem czekam na dalsze prace Big Grin
Odpowiedz
#44
Choć nie mój klimat tych bransolet, to są ładnie wykonane
Odpowiedz
#45
Wróciłam z urlopu, bransy były ze mną, a jakże Big Grin
Dziękuję za wszystkie miłe komentarze na ich temat.

Szksacie (czy "szksat" to tak jak"szksypcze"? Wink ), serdeczne dzięki za komplementa, a wybór przedmiotów jest taki - spontaniczny nazwijmy to Big Grin
Talerze w Ikei kosztują dychę bez grosza - te najmniejsze, bo są jeszcze w dwóch większych rozmiarach.
Teraz mam na warsztacie ikeowską komódkę taką mini z surowego drewna, a właściwie dwie, bo chcę zrobić sobie taką naprawdę duuuużą komódkę na biżuterię. Więc skleiłam dwie takie komódki, zamierzam toto pomalować, zdekupażować oraz domontować nogi Rolleyes Strach pomyśleć, co mi z tego wyjdzie...
Odpowiedz
#46
Komódka już gotowa, ale jeszcze nie sfotografowana...
Za to w międzyczasie zrobiłam pierwszą próbę z rzeczą metalową - mam metalowe pudełko po zegarku, w którym trzymam... zegarki Big Grin Pudełko było czerwono-czarne, raczej brzydkie i niepasujące do mojej sypialni, gdzie panuje brąz i odcienie fioletu.
Teraz wygląda tak:
   

Niestety, z uwagi na konieczność położenia dwóch warstw farby podkładowej, na którą jeszcze nałożyłam warstwę zwykłej akrylówki no i kolory (i lakier!) pudełko trochę jakby przestało się zamykać Big Grin Mimo że u góry starałam się praktycznie nie lakierować... Ale i tak wygląda o niebo lepiej.
   
Odpowiedz
Reklama
#47
Dziękuję Smile Widziałabyś, jak ja ciapałam ten dół... Mocno mnie chyba zainspirował ten pan malarz, o którym filmik tu gdzieś mamy Big Grin W pewnym momencie zamiast pięknie przenikających się brązów i fioletów wyszło brązowe błoto, które musiałam ratować jasnymi plamami fioletu, a na koniec złotymi kropkami. Na szczęście dobrze się skończyło Wink
Odpowiedz
#48
ŚLICZNE - EEE ZAMYKAĆ SIĘ NIE MUSI TOĆ TO NIE DRZWI
UKRADYWUJĘ TEZ BY MI PASOWAŁO - NAJBARDZIEJ DO NASTROJU
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#49
bello, bello, bello!!
Cudne kolory - te fiolety (brawo za łączenie odcieni!) to złoto, no bello!
A i motyw, i tło... Nie mam żadnych uwag!
Brawo!

A ten lakier, który w zamykaniu przeszkadza po prostu zeszlifuj (koniecznie papierem wodnym Smile)
Odpowiedz
#50
Grazie grazie grazie Big Grin
Szlifowanie raczej nie pomoże, bo to już sama farba "pogrubaściła" to pudełko. Co tam, to nie drzwi jak słusznie zauważyła Gofira Big Grin Służy mi jako pojemnik na zegarki i ma za zadanie głównie ładnie wyglądać na parapecie...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl