Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
#31
Ojej. Chciałam być szczera - nie udawać, że nie jest mi przykro, skoro było. Ale to nie były fochy, ani nie jestem obrażalska, co próbowałam podkreślić parę razy...
Nie chodzi mi o to, żeby mnie tu nikt "nie tykał" z obawy, że się obrażę, to przecież bez sensu. Naprawdę jestem Wam wdzięczna za zainteresowanie, ocenę i uwagi. Przyznałam się, że źle znoszę krytykę i teraz wyszło na to, że strzelam fochy Sad A ja po prostu tak odebrałam to, co napisała Grarut, dla mnie i w moim odbiorze miało to wydźwięk lekceważący, ale rozumiem, że nie taka była intencja.
Bardzo sobie cenię to, że oceny są szczere. Chcę sobie też móc na takie pozwolić, bo wtedy jest sens udziału w forum, przecież nie chodzi tylko o to, żebyśmy sobie jadły z dzióbków nawet jeżeli nam się nie podobają czyjeś prace... Nawet prace Viki czy innych forumowych guru nie zawsze mi się podobają, więc nie oczekuję, że tu wszyscy padną (nieszczerze) na kolana przed moimi.
Nie o to mi chodziło i już nie wiem, jak mam to wytłumaczyć. Może zostawmy te moje nieszczęsne talerze w spokoju Big Grin
Zrobiłam bransoletki Big Grin Ale jeszcze nie mam fotek.
Wstawię je i mam nadzieję grarut, że jednak rzucisz okiem i zbesztasz za fuszerki Tongue
Odpowiedz
Reklama
#32
(08-23-2012, 02:22 PM)Erato napisał(a): Nawet prace Viki ... nie zawsze mi się podobają

No to jest nas dwie, bo i mnie nie... Wink

Odpowiedz
#33
Przypomniałam sobie jak Grarutka mnie parę razy zjechała. Pamiętam za co i staram się tych błędów nie popełniać.
Odpowiedz
#34
Obiecałam bransoletki na (mam nadzieję) oczyszczenie atmosfery - to moje pierwsze bransolety dekupażowe, więc z ostrożności kupiłam płaskie, żeby łatwiej było naklejać wzory. Są trzy wąskie 2cm
   
   
i jedna szeroka 5 cm - tu niestety nie udało mi się oddać na zdjęciu koloru w środku, światło się odbija od lakieru, natomiast myślę, że dobrze mi się udało cieniowanie koloru na brzegach (no chyba że mnie ktoś wyprowadzi z błędu Big Grin )
   
Szeroka i jedna wąska z brązowo-złotym wzorem są polakierowane na matowo (tzn. błyszczącym lakierem ale potapowane gąbką).

To moje ostatnie przedurlopowe produkty - dziś wieczorem wyjeżdżam na wakacje, wreszcie... I zabieram moje morskie bransoletki Big Grin Do zobaczenia za dwa tygodnie!
Odpowiedz
#35
Ajajajaj!!! Piękne!!!
Morskie szczególne!!! Patrzę i patrzę i napatrzeć się nie mogę!!! Smile

Świetne kolory zrobiłaś w środku! I pieknie okleiłaś wierzchy! Ja się do niczego nie mogę przyczepić - chociaż bardzo się starałam i oglądałam bardzo uważnie... Tongue Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#36
piękne najbardziej podoba mi się morska jest suuuper. masz talent dziewczyno nie ma co - możesz spokojnie na urlop jechać- miłego wypoczynku
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Reklama
#37
Patrzę na bransoletki i widzę , że wcześniejsza krytyka wyszła Ci na dobre. Są super !!!!!!
Odpowiedz
#38
Mnie podobnie jak dziewczynom podoba się najbardziej druga z pierwszego zdjęcia Wink
Ogólnie gratulacje za wszystkie Wink
Odpowiedz
#39
Dziękuję za słowa uznania Big Grin Bransoletki "zatwierdzone", no to mogę się zbierać!
Odpowiedz
#40
Pieknie wyszly. Naj naj jest ta ostatnia, szeroka. Bardzo mi sie podoba. Pozostale tez sliczne. Turkusy i blekity po prostu boskie.
Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl