Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
Darować rózgi za takie cuda. Piękne, królewsko-słoneczne wykonanie. Najbardziej podoba mi się trzecie zdjęcie wieszaków. A torba, to aż dziw bierze, że to ręczna robota. Cuda i dziwy!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Tak, darować. Wieszaki "najspecjalniej dla...", a i torba kompletem dla wieszaków.
Torba zarąbista !!!
MO, szablonów użyto, daj szansę (taki wyrok w zawiasach co?)
Odpowiedz
Ty te trobe sama szylas?
wieszaczki the best. Kolory mienia sie cudnie.
Odpowiedz
Kolory na wieszakach, wiadomo, moje.
Ale torba wy-mia-ta!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
Oo, nawet Vika pochwaliła, to MO chyba jednak tę rózgę odpuści?..... Wink

Vika a Ty od kiedy jesteś amatorką różu? :p Różowe słoneczko było pod Marty upodobania, zresztą byłam sama zaskoczona, jak mi się ta różowa wersja podoba!

Shanna napisał(a):Ty te trobe sama szylas?

no nie, moje talenta krawieckie oscylują wokół zera Big Grin To gotowa torba, ja tylko pomalowałam.
Torbę można uprać jak najbardziej, to na pewno nie zaszkodzi tym malunkom, ale niestety pranie pozbawia tę bawełnę apretury, która usztywnia materiał, ja mam kilka takich toreb i jedną z nich przeznaczyłam na testowanie różnych rzeczy, w tym pranie - można, ale jeśli to nie jest absolutnie konieczne, to lepiej nie.
Odpowiedz
No sama się dziwię Cyklop

I podziwiam Cię za odwagę!!!!!!!!!!!
Ja tchórz jestem i skrewiłam... w mój prezent jednak władowałam deko decou,
a mogłam nie, bo Ty żyjesz... SadwalkSadwalkSadwalk
Odpowiedz
Reklama
(12-08-2014, 01:48 PM)Vika napisał(a): No sama się dziwię Cyklop

I podziwiam Cię za odwagę!!!!!!!!!!!
Ja tchórz jestem i skrewiłam... w mój prezent jednak władowałam deko decou,
a mogłam nie, bo Ty żyjesz... SadwalkSadwalkSadwalk
Vika, ale co to za życie... W ciągłym stresie i obawie przed rózgą czającą się u wyjazdu z A1...
Odpowiedz
Przepiękne wieszaczki, uwielbiam złoto w takim wydaniu Smile ooo,ja również posiadam taką pozłotę, dobrze wiedzieć że się na materiał nadaje Smile z tą rózgą to bym się wstrzymała...no przecie szabloniki są, złocenia są, transfer jest...no nie bądźmy drobiazgowi Wink Wink
Odpowiedz
Er cudne prezenty poczyniłaś Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl