Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twórczość świeżynki :) [ Skarbonka, słoiczki, deska ]
#31
Intensywnie pracujesz Smile Kolejne dzieła, fajnie jak byś dodała cieniowania, z pewnością prace nabrały by trzeciego wymiaru. Smile

Świat decoupage i nie tylko...
http://szafa-artystyczna.pl
Odpowiedz
Reklama
#32
(07-26-2012, 03:03 PM)Ania_butterfly napisał(a): Intensywnie pracujesz Smile Kolejne dzieła, fajnie jak byś dodała cieniowania, z pewnością prace nabrały by trzeciego wymiaru. Smile


Uwierz, że bardzo chętnie bym to zrobiła, ale nie bardzo wiem jak Sad

Odpowiedz
#33
Nie od razu Kraków zbudowano.... Smile Cienie to trudna sprawa... Ale możesz poeksperymentować z tłem - pociapać je różnymi kolorami (jasnymi!!! bo inaczej motyw z serwetki się zgubi!). A może pokropkować - starą szczoteczką do zębów zrobić to, co w dzieciństwie prawie każdy robił na łazienkowym lustrze... Tongue
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#34
Ja lubię robić cieniowania pędzlem-gabką, nakładam sobie trochę farby, gdzieś na boku usuwam nadmiar i po prostu ciapam sobie Smile Każdy ma inny sposób, musisz po prostu wypróbować kilka sposobów. Niektórzy używają gąbki, a niektórzy nakładaja farbę pędzelkiem, a potem rozcierają. Smile

Świat decoupage i nie tylko...
http://szafa-artystyczna.pl
Odpowiedz
#35
Ze szczoteczką fajny pomysł Wink
Która z Was dziewczyny zrobiła coś z takimi kropkami? Chciałabym to zobaczyć ;D

Wczoraj malowałam stelaż łóżka i paznokcie mam całe w kropki ;D

Muszę kupić jakiś fajny zestaw farbek, by rozrabiać je z białym.
Albo pigmenty... Nadawałyby się pigmenty, takie jakie dodaje się do białej farny podczas malowania ścian?
Odpowiedz
#36
Ja robiłam bransoletki z kropeczkami, ale na tych zdjęciach które dzisiaj dodałam chyba słabo to widać Wink
Im więcej ma­my do po­wie­dze­nia, tym bar­dziej bra­kuje nam słów.
Odpowiedz
Reklama
#37
Ja wiem, że takie byłyby najlepsze, ale chciałam wiedzieć, czy taka też zdałaby egzamin, bo mam kilka w domu Wink
Odpowiedz
#38
Bardzo ladne szkatulki. A zamiast od razu meczyc sie z cieniami, posluchaj co mowia kolezanki i na poczatek daj kolor tla.
Teraz jest dobrze, ale moze byc jeszcze lepiejSmile

(07-26-2012, 03:18 PM)Zuza napisał(a): A może pokropkować - starą szczoteczką do zębów zrobić to, co w dzieciństwie prawie każdy robił na łazienkowym lustrze... Tongue

To ja chyba ominelam etap dziecinstwa, albo lustro mialam za wysoko, bo niczego takiego nie robilam Tongue
Odpowiedz
#39
Heh dziadek w rzeczy samej się ucieszył Wink Już pochował okulary itp do pudełeczka Wink
A co do stokrotek, to chyba coś w tym jest Smile

Dzięki za wszystkie rady ;D Chyba najlepiej będzie popróbować na czymś niepotrzebnym. Muszę w końcu zebrać się i kupić ten lakier, bo serwetki małymi krokami gromadzę ; ) A dziś, po powrocie z miłego weekendu, na biurku miałam niespodziankę ; ) Dziewczyna mojego brata kupiła mi dwa komplety ślicznych serwetek ; )
Odpowiedz
#40
jak na początkującą to nieźle Ci idzieSmile decu wciąga więc uważajTongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl