Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twórczość świeżynki :) [ Skarbonka, słoiczki, deska ]
#21
Dodaję zdjęcie dla lepszego wyobrażenia ;p
Szafeczkę nocną oczywiście trzeba jeszcze odmalować Wink

[Obrazek: scaled.php?server=194&filename=dsc00243s...es=landing]
Odpowiedz
Reklama
#22
Hmmmm... Na pewno trzeba ostrożnie z motywami - żeby nie przedobrzyć... Może jedną różę w kącie blatu, a drugą, mniejszą, na szufladce...? Ale ja kiepska jestem z kompozycji - poczekaj na pomysły "mistrzyń" ! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#23
Ja myślałam, żeby zrobić coś na dole, by zakryć te brzydkie dziurki ;/
I chciałam coś na górze, na tym jakby wzniesieniu... ;p
Ale też wolałabym doradztwo 'mistrzyń', do których również należysz Zuza ;*

I w sumie co to miałby być za motyw? Jedna z dziewczyn powiedziała, żeby przełamać motyw róż. Ale jakim wzorem?Meble są białe, z szarymi dodatkami [gałki, listewki], ściany jak widać- taka brzoskwinka jasna, do tego w pokoju są te moje różane dodatki i dwa łóżka białe. Kombinujemy z mamą nad kolorem przykryć... Ja zaproponowałam zielone, mama pomyślała o wrzosowych.
Odpowiedz
#24
Ja uważam, że należałoby zostać przy tym samym motywie. Co do jego rozmieszczenia, to może masz rację... Trzeba wyciąć, poprzykładać i zobaczyć jak wygląda... Smile

A przykrycia powinny być pastelowe, bo to taki romantyczny pokój.... A może w róże.... Nie, lepiej przykrycia jednobarwne, ewentualnie poduszki w róże. Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#25
Ja mówiłam mamie o pastelowym przykryciu, ale ona nawet nie chce słuchać ;p Chce jakiś żywy element ;p Dlatego zaproponowałam zieleń ;p

Reszta mistrzyń coś się nie wypowiada ;p
Odpowiedz
#26
Sprobuj zakryc te dziury np. girlanda drobnych roz. Albo po prostu wez wypelniacz do drewna i zaklej je, oszlifuj nierownosci i pomaluj. Nie bedzie nic widac.
A wzor faktycznie dobrze rozlokuj, bo jak przesadzisz z iloscia kwiatow to popsujesz efekt, a szkoda, bo stoliczek super. Sprobuj dobrac wielkosc kwiatow np. do blatu. Moze sie okazac, ze jeden w rogu w zypelnosci wystarczy. I nie stawiaj na ilosc. Co za duzo to niezdrowoSmile
Odpowiedz
Reklama
#27
Zakupiłam dziś nowe serwetki, maki i stokrotki. Stokrotki urzekły moją mamę i chciała żebym zrobiła tą szafkę właśnie w te kwiatki ;p Pomyślałam, ze nie pasuje, na co mama wpadła na pomysł, żeby do tamtych pierdółek, skromnie dodać po 1 czy 2 stokrotkach i będzie git. Co sądzicie?
Odpowiedz
#28
ja stawiam na ozdoby na blacie - moze jakieś rózyczki i na tym elemencie pod szufladą. wszystko delikatnie pocieniowane - ale to taka moja wizja
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#29
Nie wiem czy stokrotki będą pasowały do tych róż... I na tych poprzednich przedmiotach i tak dużo się dzieje, jak dołożysz coś jeszcze, to może być już całkowicie niestrawne...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#30
Odpuszczę sobie na razie ten stolik, nie mam na niego weny ;p
Przeczekam troszkę, w końcu to nie zając i nie ucieknie Wink

Gofira- nie wiem jeszcze na czym polega cieniowanie, muszę poczytać o tym.

A tymczasem pudełka Smile Niestety dopiero po 1 warstwie lakieru, ponieważ powpadały mi do puszki jakieś paprochy i muszę kupić nowy lakier. Dobrze, że tego była już końcówka ;p

Stokrotki- moje, róże - do łazienki, maki dla dziadka- do jego pierdołek Wink


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl