Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twórczość świeżynki :) [ Skarbonka, słoiczki, deska ]
#91
Heh teraz każdy pewnie spodziewa się jakiegoś cudeńka ;p Ale to po prostu zwykła ramka, która dla Was zapewne będzie zwyczajna, lecz mnie bardzo się podoba Wink Dodaję dwa zdjęcia z powodu ich rozmiarów Wink A z racji, że mały ze mnie leniuszek, nie chciało mi się już wyciągać zdjęcia, ani nic z tym robić ;p Także rameczka + zdjęcia sprzed 3 lat Wink

Amam- niestety jeszcze nic nie kupiłam. Czekam na papiery, bo wybieram się na staż do pensjonatu i muszę je dostarczyć do Urzędu Pracy. To czy pojadę jest uzależnione właśnie od nich.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
Reklama
#92
Ramka sama w sobie bardzo ładna! Mam tylko jedno ale - jest zbyt ozdobna - te wszystkie róże "zagłuszają" zdjęcie.... A szkoda, bo zdjęcie fajne! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#93
(09-04-2012, 10:08 AM)Zuza napisał(a): Ramka sama w sobie bardzo ładna! Mam tylko jedno ale - jest zbyt ozdobna - te wszystkie róże "zagłuszają" zdjęcie.... A szkoda, bo zdjęcie fajne! Smile

Przyłączam się do słów Zuzy, że ramka wyglądałaby jeszcze lepiej, gdybyś użyłam mniejszej ilości kwiatków, a tak poza tym, to ramka wyszła bardzo ładnie. Smile

Świat decoupage i nie tylko...
http://szafa-artystyczna.pl
Odpowiedz
#94
dziewczyny wy się nie znacie na rzeczy Wink przecież zaprezentowała ramkę a nie zdjęcie. Je będzie można wymienić na inne, bardziej stonowane i będzie gites Smile
Odpowiedz
#95
Ja jestem na tak. Popieram Callisto.
Odpowiedz
#96
Dzięki za wszystkie uwagi Wink Może się nie znam, ale mi się tak nie wydaje ;p i bardzo mi się ona podoba, a to chyba najważniejsze Wink

Miałam się pochwalić tym co kupiłam w sklepie Wink
Chwalę się tylko rzeczami, które mogę zdecoupage'ować Smile
Na zdjęciu widać ramki w czarne łaty- tak wcześniej wyglądała moja różana ramka Wink

*Domki, skarbonka, ramki po 1,50 zł
* Deski i zegar po 3 zł Wink

Kupiłam jeszcze wiele, wiele innych przydatnych rzeczy i jestem zadowolona z dzisiejszego dnia Wink


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Reklama
#97
Ramka mi sie bardzo podoba. Sliczna, kobieca i starannie zrobiona.
A zakupy tez niczego sobie. A te domki to na co?
Odpowiedz
#98
A domki to na małe pierdołki, jakieś figurki i takie tam ;P
Odpowiedz
#99
Czyli jak to mowi moja mama- zbiornica kurzuSmile Ladne, ale nie dla mnie.
Odpowiedz
Moja mama z Twoją mamą powinny przybić sobie piątkę ;p
Dla mnie też raczej nie, bo nawet nie miałabym gdzie tego zawiesić, ale zawsze można komuś dać ;p Żal było mi nie wziąć na 1,50 ;p
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl